reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:06|many|(85.207.10.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
tele?? kráásný rozbory, který zdůvodňují, jak je některá akcie na odpis - aktuálně TELE. Přitom trend posledních dní a protočené objemy mluví o něčem zcela jiném. Vždycky se mi líbí, jak pát ""chytrých"" stojí proti davu ""pitomců"", kteří neumí počítat a vyhazujou prachy do luftu. Ale komu se chce chát proti větru ... budiž mu přáno.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 14:44|kocan|(95.85.240.xxx)
ČESKÝ TELECOM: TELE
Je ta divi jistá.Co valná hromada?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 13:29|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Já samozřejmě TELE věřím a že se letos podívá nad 420 a možná i výše, tak o tom nepochybuju. Jen jsem si chtěl přečíst názory ostatních na to zda se třeba ještě do měsíce podívá na 370. Tomu příliš sice neveřím, ale po nějakým výplachu by to možný bylo. A je zbytečný se tady různě urážet, pokud někdo věří tomu co říká, tak budiž mu přáno, ovšem tele za 270, je trochu utopie...
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:16|mize|(86.61.211.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Děkuji za info :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Kodo: Zany už tu nějakej pátek je, takže si myslim že představu určitě má, s tim, že kdy někdo řekne nějakou domněnku se kterou se ztotožnuje, tak ho to muže víc utvrdit a může být klidnější, pokud jeho predikce byla správná :-)
mize: Pro tyhle případy je tu ""křižek"" :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 11:06|mize|(86.61.211.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Plně souhlasím. Většina zde přítomných odborníků - ""dutých hlav"" - zde jen prezentují bezduché výplody/žvásty - viz.:
Neverici budou ztrestani a zemegulu rypakama ryt pro kousek zizali k veceri.
Opravdu ""rozumných"" názorů/rad je zde hodně málo. Zato jebancema apod. se to tu jen hemží.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Tak to včerejší žehlení mě přišlo draho. Včera jsem za 815 Vigwam nevzal, dneska už jede nahoru...
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:02|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
410 nebo ještě pojede do měsíce vlak výš?
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:29|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
včetně ECM...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:21|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Portfolio smrti je portfolio, kde každý nákup znamená pokles kurzu o desítky procent. Polovina titulů má ztrátu přes 50 procent, některé víc jak 95.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:16|gladiator|(89.24.49.xxx)
ČESKÝ TELECOM: nwr
no konecne se neco deje..
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Portfolio smrti je full cash - neberu v úvahu ty nákupy z roku 2008, ty jsou doživotní, bezpředmětné...Teď by to chtělo nějaký ten sešup dolů...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Telekačena prodána za 389,8. Dneska super nárůst nicméně si myslím, že dneškem taky skončil. Po korekci indexu se objeví větší dravci na zisk...
reagovatzobrazit vlákno16.2. 2012 16:20|many|(85.207.10.xxx)
ČESKÝ TELECOM: padá?kupuj!
asjav: souhlas - nákup za 365...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2012 9:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2012 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.