Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 22:40
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

22.6. 2026 22:40:43BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 101 102 103 1027

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Portfolio smrti je portfolio, kde každý nákup znamená pokles kurzu o desítky procent. Polovina titulů má ztrátu přes 50 procent, některé víc jak 95.

ČESKÝ TELECOM:  nwr

no konecne se neco deje..

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Portfolio smrti je full cash - neberu v úvahu ty nákupy z roku 2008, ty jsou doživotní, bezpředmětné...Teď by to chtělo nějaký ten sešup dolů...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Telekačena prodána za 389,8. Dneska super nárůst nicméně si myslím, že dneškem taky skončil. Po korekci indexu se objeví větší dravci na zisk...

ČESKÝ TELECOM:  padá?kupuj!

asjav: souhlas - nákup za 365...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.

ČESKÝ TELECOM:  Revoluce ve Francii

Podle mě docely zajímavy članek o ""tarifové revoluci"" ve Francii...ńeoimezenej balíček za 500... http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/ctvrty-operator-zpusobil-ve-francii-revoluci-734933
Rozhodně bych se tedy nebál, že k něčemu podobnému u nás v ČR v krátkém horizontu dojde, nicméně pokud by se něco podobneho přihodilo...tak ani nechci domýšlet kam až by nám telátko spadlo :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tak dnes 378?

Můžeš zapnout co chceš, jede vzhůru k 378.

ČESKÝ TELECOM:  Tak dnes 378?

Výš v žádném případě jít nemůže. Dneska jsem zapnul magnet za 370. Do konce týdne je pod 350.

ČESKÝ TELECOM:  Tak dnes 378?

Telda pujde výš a dnes ještě dá 378.

ČESKÝ TELECOM:  neuvěřitelné

Podle mě je O2 předražená...v kontextu jeji historie...je to už hodně vydojený telátko (už toho moc není z nerozděleneho zisku, rozprodany budovy)...tanhle rok se divi ještě nějakym zpusobem ustojí...třeba na 30-35 korunach...ale co příští rok? Vzhledem k ceně už to není, tak zajímavý to nepočitam fakt, že ten trend v ziskovosti moc na oslavy nebude, budou sa stale častěji použivat alternativy pro sms a hovory ( ruzne typy masangerů zdarma, skype,FB atd.)

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info - ptf. smrti

Sekera smrti opět zasahuje. Telekačena dostala za 370 mezi oči. 350 již brzy.

ČESKÝ TELECOM:  Mountfield

Místo divi bude kapesní sekačka :-)

ČESKÝ TELECOM:  Mountfield

Mountfiled chce pry na ceskou burzu - nevi nekdo kolik to asi bude stat ? jestli bude divi a pod. ?

ČESKÝ TELECOM:  Fio

Fio hlasi zase nejake problemy. :(

ČESKÝ TELECOM:  ignorelist

datum: uz me seres asi te hodim do ignorelistu.

ČESKÝ TELECOM:  Konec sveta

je to dobry ted v radiu rikali ze konec sveta nebude - muzeme obchodovat smele dal.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Pozdě: divi asi jak u koho? Třeba Patria připisuje na účet automaticky, nic neoznamuje a hlídat si přípis musíš sám.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

neprodal si to ? mas akcie? nejedes demo ?

1 101 102 103 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

22.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz