reagovatzobrazit vlákno10.2. 2012 9:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2012 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2012 17:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Revoluce ve Francii
Podle mě docely zajímavy članek o ""tarifové revoluci"" ve Francii...ńeoimezenej balíček za 500... http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/ctvrty-operator-zpusobil-ve-francii-revoluci-734933
Rozhodně bych se tedy nebál, že k něčemu podobnému u nás v ČR v krátkém horizontu dojde, nicméně pokud by se něco podobneho přihodilo...tak ani nechci domýšlet kam až by nám telátko spadlo :-)
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:30|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tak dnes 378?
Můžeš zapnout co chceš, jede vzhůru k 378.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tak dnes 378?
Výš v žádném případě jít nemůže. Dneska jsem zapnul magnet za 370. Do konce týdne je pod 350.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:25|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tak dnes 378?
Telda pujde výš a dnes ještě dá 378.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 12:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: neuvěřitelné
Podle mě je O2 předražená...v kontextu jeji historie...je to už hodně vydojený telátko (už toho moc není z nerozděleneho zisku, rozprodany budovy)...tanhle rok se divi ještě nějakym zpusobem ustojí...třeba na 30-35 korunach...ale co příští rok? Vzhledem k ceně už to není, tak zajímavý to nepočitam fakt, že ten trend v ziskovosti moc na oslavy nebude, budou sa stale častěji použivat alternativy pro sms a hovory ( ruzne typy masangerů zdarma, skype,FB atd.)
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info - ptf. smrti
Sekera smrti opět zasahuje. Telekačena dostala za 370 mezi oči. 350 již brzy.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Mountfield
Místo divi bude kapesní sekačka :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Mountfield
Mountfiled chce pry na ceskou burzu - nevi nekdo kolik to asi bude stat ? jestli bude divi a pod. ?
reagovatzobrazit vlákno3.1. 2012 18:01|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fio
Fio hlasi zase nejake problemy. :(
reagovatzobrazit vlákno3.1. 2012 9:44|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: ignorelist
datum: uz me seres asi te hodim do ignorelistu.
reagovatzobrazit vlákno31.12. 2011 11:32|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Konec sveta
je to dobry ted v radiu rikali ze konec sveta nebude - muzeme obchodovat smele dal.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 16:08|many|(85.207.10.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Divi
Pozdě: divi asi jak u koho? Třeba Patria připisuje na účet automaticky, nic neoznamuje a hlídat si přípis musíš sám.
reagovatzobrazit vlákno23.12. 2011 15:47|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Divi
neprodal si to ? mas akcie? nejedes demo ?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 16:57|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Kim cong-il
Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:58|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Statni smutek?
Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?
reagovatzobrazit vlákno9.12. 2011 9:19|zany|(94.113.52.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Nevíte?
proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.
reagovatzobrazit vlákno7.12. 2011 12:37|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
A jak vidis Tele zitra down nebo up?
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2011 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fio
Nic nekupuj. To je jen kratší zastávka před dalšími megapropady.