Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 5:43
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

23.6. 2026 5:43:22BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 104 105 106 1027

ČESKÝ TELECOM:  Mountfield

Místo divi bude kapesní sekačka :-)

ČESKÝ TELECOM:  Mountfield

Mountfiled chce pry na ceskou burzu - nevi nekdo kolik to asi bude stat ? jestli bude divi a pod. ?

ČESKÝ TELECOM:  Fio

Fio hlasi zase nejake problemy. :(

ČESKÝ TELECOM:  ignorelist

datum: uz me seres asi te hodim do ignorelistu.

ČESKÝ TELECOM:  Konec sveta

je to dobry ted v radiu rikali ze konec sveta nebude - muzeme obchodovat smele dal.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Pozdě: divi asi jak u koho? Třeba Patria připisuje na účet automaticky, nic neoznamuje a hlídat si přípis musíš sám.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

neprodal si to ? mas akcie? nejedes demo ?

ČESKÝ TELECOM:  Kim cong-il

Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?

ČESKÝ TELECOM:  Statni smutek?

Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?

ČESKÝ TELECOM:  Nevíte?

proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak vidis Tele zitra down nebo up?

ČESKÝ TELECOM:  Fio

Nic nekupuj. To je jen kratší zastávka před dalšími megapropady.

ČESKÝ TELECOM:  Fio

Fio zase nejede ? To je ...... !

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Dneska Tele na RMS jenom 3 obchody ?
Co se deje ?

ČESKÝ TELECOM:  UNICREDIT ROZLUČKA

No Lord_Voldemort u nás ještě nekandidoval, ale kdyby slíbil vyhlazení korupce, tak věřím v úspěch.)

ČESKÝ TELECOM:  UNICREDIT ROZLUČKA

Jan Tleskac rika, ze dnes se mirne korigovalo a zitra opet zavane severni vitr! :-)

dost bolo shotovacek hlavne na italskych bankach!!! :-)

ČESKÝ TELECOM:  UNICREDIT ROZLUČKA

DERRICK: Ty si stale neuvedomujes jednu podstatnou vec...nemuzes tu vse a od vsech brat veci vazne...na tehle diskuzi je treba cist mezi radky a nekterym radkum se lze jen zasmat...nad nekterymi i slzu uronit...:-)

v tomto pripade jsem se s chuti zasmal...add short na UNICREDIT BANK. :-) az na DNO!!!:o)

ČESKÝ TELECOM:  Telesráč dneska namíchnul sekeru smrti

Teleprasák si dneska vykopal hrob. Sekera naostřena. Zítra prodám Vigwam se ztrátou a Telesráče rozsekám. Místo jízdy k 360 takové nesmyslné ceny. V době globální korekce a klesající zisků a tím i dividend u Telekačeny. 350 bude zanedlouho strop. Jen tomu trochu pomohu.

ČESKÝ TELECOM:  Tak kde je pravá cena?

Tak kde vidíte cenu pro nákup? 360? 365?

ČESKÝ TELECOM:  Tak ja se pripravuju na nakup Telefoniky

Při současnejch cenach, bych viděl lepší hřebce na dlouhodobu držbu, než Tele...přiští rok cca 8% vynos...s tim, že zisk telete bude stale stagnovat či klesat...ČEZ při současnejch cenách bude davat divi necelých 7% vynos...s tím, že tam bude trend opačný. Uvidíme co přinese čas :-)

1 104 105 106 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

23.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz