zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 1:08
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

24.6. 2026 1:08:16BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 108 109 110 1027

ČESKÝ TELECOM:  Telesráč dneska namíchnul sekeru smrti

Teleprasák si dneska vykopal hrob. Sekera naostřena. Zítra prodám Vigwam se ztrátou a Telesráče rozsekám. Místo jízdy k 360 takové nesmyslné ceny. V době globální korekce a klesající zisků a tím i dividend u Telekačeny. 350 bude zanedlouho strop. Jen tomu trochu pomohu.

ČESKÝ TELECOM:  Tak kde je pravá cena?

Tak kde vidíte cenu pro nákup? 360? 365?

ČESKÝ TELECOM:  Tak ja se pripravuju na nakup Telefoniky

Při současnejch cenach, bych viděl lepší hřebce na dlouhodobu držbu, než Tele...přiští rok cca 8% vynos...s tim, že zisk telete bude stale stagnovat či klesat...ČEZ při současnejch cenách bude davat divi necelých 7% vynos...s tím, že tam bude trend opačný. Uvidíme co přinese čas :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tak ja se pripravuju na nakup Telefoniky

Zdar a kolik pocitas divi pristi rok? 30 kc ?

ČESKÝ TELECOM:  Gerald Celente: Harvard-Princeton-Yale - kulky-bomby-banky, v tom to je.

http://kostlanova.blog.idnes.cz/c/208268/911-ucinilo-bohate-jeste-bohatsimi.html

ČESKÝ TELECOM:  Jirka

protoze jeste ted asi chlasta a prece jen to byly poradne nervy...:-) to vis, zrejme soutez v Demu o nejakeho trabanta neni zadna legrace...:-)

ČESKÝ TELECOM:  ERSTE

Jack82: souhlasim, a i kdyz nic zazracneho nekvakne, cekam ze 3q se data zlepsi...a jeste se oceni vstup Buffeta do bankovniho sektoru...kdyby vsak neco kvakl, mame Esteru na 650 jako minuly tyden...:-)

ČESKÝ TELECOM:  Kolik do divi?

Hrib: osobne si myslim, ze uz v indexech od vcerejska zapocitavaji, ze Berneska nic neda...takze ani necekam nejakou lavinu vyprodeju..

ČESKÝ TELECOM:  KBcko zvyseni ratingu...

tohle uz asi taky ted vite: http://zpravy.kurzy.cz/279399-standard--poors-zvysila-o-jeden-stupen-rating-komercni-banky-na-a/

ale nekdo to sakra vedel uz pred 2 dny!!!

ČESKÝ TELECOM:  DAX:-))))))) SCHOEN!!!! SUPA

Jirko a ted jsi to vsechno mel narvat do longu na DAX a mel bys pristi tyden 8 micuuu, to by byla jinaaa chlastacka....:o)))

ČESKÝ TELECOM:  DAX:-))))))) SCHOEN!!!! SUPA

jj, Jirko a nekdy si prijd zase zaklabosit, at je sranda!!! :-)

ČESKÝ TELECOM:  DAX:-)))))))

ale zavirejto, jinak si to pak pudes fakt hodit, pac tohle je dar z NEBE!!!:-)))

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Jack82: tahle sprava od Warena je podle me velmi jasny signal, alespon pro banky...podrzim...:)

ČESKÝ TELECOM:  DAX...?

copak, ze ten DAX tak jede dolu? krachla nejaka nemecka banka??? :-)
Nebo to dolu tlaci Jirka Donat? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Podle me, tenhle jasny signal, budou trhy vstrebavat jeste dalsi cely tyden...;-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Ondrae: ja si to uzivam s Esterou a 1.1 ks za prumer 567.5...;-) ale FAS, to ted musi byt poradnej randaaal!!! :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Asi si si dnes nekdo vychutna krasnou jizdu na FASu...:-) congrat vsem drziteluum! :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

takze jasny signal, pro ostatni od Buffeta, lijte to do bank...:-) to by me vubec nevadilo...

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tahle akcie za tuhletu cenu už nema rustovy potencial, respektive i kdyby něco přidala, tak ne tolik jako většina dalších akcií z PSE ...prasatko ze kteryho se davalo na dividendu, aby se mohla udržet rozumna hranice, už je skoro prazdny...za 345 bych už začinal pomalu uvažovat o vstupu do pozice (po dividendě)...

ČESKÝ TELECOM:  Jdeme nahorů? 428 až 435?

1 108 109 110 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

24.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz