ČESKÝ TELECOM: Jirka
protoze jeste ted asi chlasta a prece jen to byly poradne nervy...:-) to vis, zrejme soutez v Demu o nejakeho trabanta neni zadna legrace...:-)
| 24.6. 2026 4:09:23 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 11:23|michaelzak|(213.29.248.xxx)
protoze jeste ted asi chlasta a prece jen to byly poradne nervy...:-) to vis, zrejme soutez v Demu o nejakeho trabanta neni zadna legrace...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: souhlasim, a i kdyz nic zazracneho nekvakne, cekam ze 3q se data zlepsi...a jeste se oceni vstup Buffeta do bankovniho sektoru...kdyby vsak neco kvakl, mame Esteru na 650 jako minuly tyden...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: osobne si myslim, ze uz v indexech od vcerejska zapocitavaji, ze Berneska nic neda...takze ani necekam nejakou lavinu vyprodeju..
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 19:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
tohle uz asi taky ted vite: http://zpravy.kurzy.cz/279399-standard--poors-zvysila-o-jeden-stupen-rating-komercni-banky-na-a/
ale nekdo to sakra vedel uz pred 2 dny!!!
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jirko a ted jsi to vsechno mel narvat do longu na DAX a mel bys pristi tyden 8 micuuu, to by byla jinaaa chlastacka....:o)))
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jj, Jirko a nekdy si prijd zase zaklabosit, at je sranda!!! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ale zavirejto, jinak si to pak pudes fakt hodit, pac tohle je dar z NEBE!!!:-)))
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: tahle sprava od Warena je podle me velmi jasny signal, alespon pro banky...podrzim...:)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
copak, ze ten DAX tak jede dolu? krachla nejaka nemecka banka??? :-)
Nebo to dolu tlaci Jirka Donat? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Podle me, tenhle jasny signal, budou trhy vstrebavat jeste dalsi cely tyden...;-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: ja si to uzivam s Esterou a 1.1 ks za prumer 567.5...;-) ale FAS, to ted musi byt poradnej randaaal!!! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Asi si si dnes nekdo vychutna krasnou jizdu na FASu...:-) congrat vsem drziteluum! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
takze jasny signal, pro ostatni od Buffeta, lijte to do bank...:-) to by me vubec nevadilo...
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 13:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tahle akcie za tuhletu cenu už nema rustovy potencial, respektive i kdyby něco přidala, tak ne tolik jako většina dalších akcií z PSE ...prasatko ze kteryho se davalo na dividendu, aby se mohla udržet rozumna hranice, už je skoro prazdny...za 345 bych už začinal pomalu uvažovat o vstupu do pozice (po dividendě)...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 9:17|zany|(84.42.253.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:08|iv2|(88.101.131.xxx)
Do prdele zda se mi ze Tele mi dneska uteklo z ohrady do kopce - zas ho budu muset nahanet cely tyden :(.
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hlasim vystup z pozice na Estere, jeste vcas prodano za prumer 634, 1000 ks neni na RMS jednoduche prodat, zvlaste kdyz to tak pada...
Drzim palce ostatnim co jsou v pozicich!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:51|iv2|(88.101.131.xxx)
tam to po me chce nejaky flash player ?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
Nevite nekdo co se deje s Tele na RMS? neukazuje to obchody - je tam 0 ?? Dik. iv.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.