ČESKÝ TELECOM: Kolik do divi?
Hrib: osobne si myslim, ze uz v indexech od vcerejska zapocitavaji, ze Berneska nic neda...takze ani necekam nejakou lavinu vyprodeju..
| 24.6. 2026 9:16:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2011 9:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: osobne si myslim, ze uz v indexech od vcerejska zapocitavaji, ze Berneska nic neda...takze ani necekam nejakou lavinu vyprodeju..
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 19:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
tohle uz asi taky ted vite: http://zpravy.kurzy.cz/279399-standard--poors-zvysila-o-jeden-stupen-rating-komercni-banky-na-a/
ale nekdo to sakra vedel uz pred 2 dny!!!
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jirko a ted jsi to vsechno mel narvat do longu na DAX a mel bys pristi tyden 8 micuuu, to by byla jinaaa chlastacka....:o)))
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jj, Jirko a nekdy si prijd zase zaklabosit, at je sranda!!! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 16:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ale zavirejto, jinak si to pak pudes fakt hodit, pac tohle je dar z NEBE!!!:-)))
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: tahle sprava od Warena je podle me velmi jasny signal, alespon pro banky...podrzim...:)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
copak, ze ten DAX tak jede dolu? krachla nejaka nemecka banka??? :-)
Nebo to dolu tlaci Jirka Donat? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Podle me, tenhle jasny signal, budou trhy vstrebavat jeste dalsi cely tyden...;-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: ja si to uzivam s Esterou a 1.1 ks za prumer 567.5...;-) ale FAS, to ted musi byt poradnej randaaal!!! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Asi si si dnes nekdo vychutna krasnou jizdu na FASu...:-) congrat vsem drziteluum! :-)
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
takze jasny signal, pro ostatni od Buffeta, lijte to do bank...:-) to by me vubec nevadilo...
reagovatzobrazit vlákno25.8. 2011 13:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tahle akcie za tuhletu cenu už nema rustovy potencial, respektive i kdyby něco přidala, tak ne tolik jako většina dalších akcií z PSE ...prasatko ze kteryho se davalo na dividendu, aby se mohla udržet rozumna hranice, už je skoro prazdny...za 345 bych už začinal pomalu uvažovat o vstupu do pozice (po dividendě)...
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 9:17|zany|(84.42.253.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:08|iv2|(88.101.131.xxx)
Do prdele zda se mi ze Tele mi dneska uteklo z ohrady do kopce - zas ho budu muset nahanet cely tyden :(.
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hlasim vystup z pozice na Estere, jeste vcas prodano za prumer 634, 1000 ks neni na RMS jednoduche prodat, zvlaste kdyz to tak pada...
Drzim palce ostatnim co jsou v pozicich!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:51|iv2|(88.101.131.xxx)
tam to po me chce nejaky flash player ?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
Nevite nekdo co se deje s Tele na RMS? neukazuje to obchody - je tam 0 ?? Dik. iv.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:35|karel304|(213.192.3.xxx)
Za 440,0? Tak to je pěkná trefa, jde o letošní intraday maximum co bylo 7.7. jen pár minut ráno :-) a klidně to nakonec může být i maximum za celý rok 2011 :-)
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:01|karel304|(213.192.3.xxx)
Já prodal už na 430 s tím že výš než 440 to letos před divi už asi nevyleze...protože každý další rok čekám spíš pokles dosaženého předdividendového maxima vzhledem k situaci firmy...2009 bylo maximum cca 500 Kč, 2010 už jen 450,1 (dosaženo 9.8.2010).
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.