zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 15:48
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

24.6. 2026 15:48:34BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 115 116 117 1027

ČESKÝ TELECOM:  DAX...?

copak, ze ten DAX tak jede dolu? krachla nejaka nemecka banka??? :-)
Nebo to dolu tlaci Jirka Donat? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Podle me, tenhle jasny signal, budou trhy vstrebavat jeste dalsi cely tyden...;-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Ondrae: ja si to uzivam s Esterou a 1.1 ks za prumer 567.5...;-) ale FAS, to ted musi byt poradnej randaaal!!! :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

Asi si si dnes nekdo vychutna krasnou jizdu na FASu...:-) congrat vsem drziteluum! :-)

ČESKÝ TELECOM:  Pokyn

takze jasny signal, pro ostatni od Buffeta, lijte to do bank...:-) to by me vubec nevadilo...

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tahle akcie za tuhletu cenu už nema rustovy potencial, respektive i kdyby něco přidala, tak ne tolik jako většina dalších akcií z PSE ...prasatko ze kteryho se davalo na dividendu, aby se mohla udržet rozumna hranice, už je skoro prazdny...za 345 bych už začinal pomalu uvažovat o vstupu do pozice (po dividendě)...

ČESKÝ TELECOM:  Jdeme nahorů? 428 až 435?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Do prdele zda se mi ze Tele mi dneska uteklo z ohrady do kopce - zas ho budu muset nahanet cely tyden :(.

ČESKÝ TELECOM:  Prodej

Hlasim vystup z pozice na Estere, jeste vcas prodano za prumer 634, 1000 ks neni na RMS jednoduche prodat, zvlaste kdyz to tak pada...

Drzim palce ostatnim co jsou v pozicich!

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(

ČESKÝ TELECOM:  Tele

tam to po me chce nejaky flash player ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Nevite nekdo co se deje s Tele na RMS? neukazuje to obchody - je tam 0 ?? Dik. iv.

ČESKÝ TELECOM:  UP na 440

Za 440,0? Tak to je pěkná trefa, jde o letošní intraday maximum co bylo 7.7. jen pár minut ráno :-) a klidně to nakonec může být i maximum za celý rok 2011 :-)

ČESKÝ TELECOM:  UP na 440

Já prodal už na 430 s tím že výš než 440 to letos před divi už asi nevyleze...protože každý další rok čekám spíš pokles dosaženého předdividendového maxima vzhledem k situaci firmy...2009 bylo maximum cca 500 Kč, 2010 už jen 450,1 (dosaženo 9.8.2010).

ČESKÝ TELECOM:  UP na 450

myslíte že dojedem až na 450?

ČESKÝ TELECOM:  UP na 440

PX 1250 je nadosah, telda 440 a Ćezík nad 900, to je cíl dokonce týdne a žádnej down, ten neni na pořadu dne

ČESKÝ TELECOM:  UP na 440

Doufám, že ne a pojede se strong down. PX nemá nad 1200 co dělat. Dva dny tu nejsem a už to zase roste. Krocan a Plíny mi utekly. Plíny jsem o těch 0,01 tuším minulý pátek či čtvrtek prošvihl...

ČESKÝ TELECOM:  UP na 440

Doufám, že řecký kabinet zavolá, že dostal důvěru přes O2. Takže jedeme dál na 440.

ČESKÝ TELECOM:  KUPUJ!

tak 430 přededveřmi, takže jedem na 440,-Kč.

ČESKÝ TELECOM:  KUPUJ!

trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď

1 115 116 117 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

24.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz