ČESKÝ TELECOM: Jdeme nahorů? 428 až 435?
| 24.6. 2026 15:48:34 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.8. 2011 9:17|zany|(84.42.253.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:08|iv2|(88.101.131.xxx)
Do prdele zda se mi ze Tele mi dneska uteklo z ohrady do kopce - zas ho budu muset nahanet cely tyden :(.
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hlasim vystup z pozice na Estere, jeste vcas prodano za prumer 634, 1000 ks neni na RMS jednoduche prodat, zvlaste kdyz to tak pada...
Drzim palce ostatnim co jsou v pozicich!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:51|iv2|(88.101.131.xxx)
tam to po me chce nejaky flash player ?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
Nevite nekdo co se deje s Tele na RMS? neukazuje to obchody - je tam 0 ?? Dik. iv.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:35|karel304|(213.192.3.xxx)
Za 440,0? Tak to je pěkná trefa, jde o letošní intraday maximum co bylo 7.7. jen pár minut ráno :-) a klidně to nakonec může být i maximum za celý rok 2011 :-)
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:01|karel304|(213.192.3.xxx)
Já prodal už na 430 s tím že výš než 440 to letos před divi už asi nevyleze...protože každý další rok čekám spíš pokles dosaženého předdividendového maxima vzhledem k situaci firmy...2009 bylo maximum cca 500 Kč, 2010 už jen 450,1 (dosaženo 9.8.2010).
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:59|zany|(84.42.253.xxx)
myslíte že dojedem až na 450?
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 8:35|zany|(193.86.121.xxx)
PX 1250 je nadosah, telda 440 a Ćezík nad 900, to je cíl dokonce týdne a žádnej down, ten neni na pořadu dne
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 7:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Doufám, že ne a pojede se strong down. PX nemá nad 1200 co dělat. Dva dny tu nejsem a už to zase roste. Krocan a Plíny mi utekly. Plíny jsem o těch 0,01 tuším minulý pátek či čtvrtek prošvihl...
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 7:42|zany|(193.86.121.xxx)
Doufám, že řecký kabinet zavolá, že dostal důvěru přes O2. Takže jedeme dál na 440.
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 20:38|zany|(84.42.253.xxx)
tak 430 přededveřmi, takže jedem na 440,-Kč.
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 10:56|zany|(193.86.121.xxx)
trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 8:49|zany|(193.86.121.xxx)
Kdo dnes prodává, vlastně provozuje charitu...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2011 18:06|zany|(84.42.253.xxx)
426? to je cena k pousmání... 440 je cenu k uvaze o prodeji...
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2011 11:17|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 16:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:01|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak Tele dnes?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.