ČESKÝ TELECOM: Tele
Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(
| 24.6. 2026 22:32:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kéžby dolar padnul aspoň na 17 a k tomu CETV ještě aspoň 1,5 procenta dolů. Ideální by byl zítřejší nástup za 18 USD a slabším dolarem. Dolů se mu zatím moc nechce :-(
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:51|iv2|(88.101.131.xxx)
tam to po me chce nejaky flash player ?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2011 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
Nevite nekdo co se deje s Tele na RMS? neukazuje to obchody - je tam 0 ?? Dik. iv.
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:35|karel304|(213.192.3.xxx)
Za 440,0? Tak to je pěkná trefa, jde o letošní intraday maximum co bylo 7.7. jen pár minut ráno :-) a klidně to nakonec může být i maximum za celý rok 2011 :-)
reagovatzobrazit vlákno11.7. 2011 16:01|karel304|(213.192.3.xxx)
Já prodal už na 430 s tím že výš než 440 to letos před divi už asi nevyleze...protože každý další rok čekám spíš pokles dosaženého předdividendového maxima vzhledem k situaci firmy...2009 bylo maximum cca 500 Kč, 2010 už jen 450,1 (dosaženo 9.8.2010).
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:59|zany|(84.42.253.xxx)
myslíte že dojedem až na 450?
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 8:35|zany|(193.86.121.xxx)
PX 1250 je nadosah, telda 440 a Ćezík nad 900, to je cíl dokonce týdne a žádnej down, ten neni na pořadu dne
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 7:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Doufám, že ne a pojede se strong down. PX nemá nad 1200 co dělat. Dva dny tu nejsem a už to zase roste. Krocan a Plíny mi utekly. Plíny jsem o těch 0,01 tuším minulý pátek či čtvrtek prošvihl...
reagovatzobrazit vlákno22.6. 2011 7:42|zany|(193.86.121.xxx)
Doufám, že řecký kabinet zavolá, že dostal důvěru přes O2. Takže jedeme dál na 440.
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 20:38|zany|(84.42.253.xxx)
tak 430 přededveřmi, takže jedem na 440,-Kč.
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 10:56|zany|(193.86.121.xxx)
trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 8:49|zany|(193.86.121.xxx)
Kdo dnes prodává, vlastně provozuje charitu...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2011 18:06|zany|(84.42.253.xxx)
426? to je cena k pousmání... 440 je cenu k uvaze o prodeji...
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2011 11:17|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 16:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:01|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2011 9:25|iv2|(88.101.131.xxx)
Za kolik Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 10:04|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.