ČESKÝ TELECOM: KUPUJ!
trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď
| 25.6. 2026 9:07:45 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 10:56|zany|(193.86.121.xxx)
trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď
reagovatzobrazit vlákno21.6. 2011 8:49|zany|(193.86.121.xxx)
Kdo dnes prodává, vlastně provozuje charitu...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2011 18:06|zany|(84.42.253.xxx)
426? to je cena k pousmání... 440 je cenu k uvaze o prodeji...
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2011 11:17|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 16:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:01|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2011 9:25|iv2|(88.101.131.xxx)
Za kolik Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 10:04|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:40|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 9:24|iv2|(88.101.131.xxx)
Jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 16:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 15:01|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2011 17:03|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 10:00|zany|(193.86.121.xxx)
a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:51|zany|(193.86.121.xxx)
a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:31|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele dneska pekne sere up.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.