ČESKÝ TELECOM: Tele
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
| 25.6. 2026 10:43:32 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2011 11:17|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 16:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:01|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2011 9:25|iv2|(88.101.131.xxx)
Za kolik Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 10:04|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:40|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 9:24|iv2|(88.101.131.xxx)
Jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 16:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 15:01|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2011 17:03|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 10:00|zany|(193.86.121.xxx)
a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:51|zany|(193.86.121.xxx)
a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:31|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele me dneska sere nechce jit dolu :(.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 23:09|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jack82 : To mě pravě dycky vytačí na Kačeně, když jí neberu...jak bych to mohl na jinejch titulech točit a tedy jeden den koruna nahoru a další den koruna dolu...proto jsem raději nakoupenou Kačenu za 370, kolem 390 prodal a jel ČEZik...ted sem nedávno kolem 398 kupoval a za 407 prodaval...dneska sem měl spadeno na NWR, ale nakonec mi ujelo :-)
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 22:37|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak pro začatečníky proč ne, to je v pořádku, ale měl jsi tam zmínit i negativní faktory, aby tě pak nemuselo trapit svědomi, když by ta akcie šla dolu :-)...""Bez započtení vlivvu zrušení ztráty ze snížení hodnoty majetku by čistý zisk poklesl o 22,7% na 9 mld. (oproti 2009)""...což je nějakej zisk 28 Kč/akcii. Takže ta divi se za současného trendu poklesu zisků zdá neudržitelná, oni to budou dolejvat z naškudlenejch prašulí, otázka je ale jak dlouho, snížení divi pak bude mit za následek tlak na cenu akcie :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.