zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 12:10
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

25.6. 2026 12:10:15BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 122 123 124 1027

ČESKÝ TELECOM:  Tele

To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Za kolik Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Kačena

Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)

ČESKÝ TELECOM:  O2, stále levná

a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...

ČESKÝ TELECOM:  Z tele bude kravička

a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele me dneska sere nechce jit dolu :(.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Jack82 : To mě pravě dycky vytačí na Kačeně, když jí neberu...jak bych to mohl na jinejch titulech točit a tedy jeden den koruna nahoru a další den koruna dolu...proto jsem raději nakoupenou Kačenu za 370, kolem 390 prodal a jel ČEZik...ted sem nedávno kolem 398 kupoval a za 407 prodaval...dneska sem měl spadeno na NWR, ale nakonec mi ujelo :-)

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Tak pro začatečníky proč ne, to je v pořádku, ale měl jsi tam zmínit i negativní faktory, aby tě pak nemuselo trapit svědomi, když by ta akcie šla dolu :-)...""Bez započtení vlivvu zrušení ztráty ze snížení hodnoty majetku by čistý zisk poklesl o 22,7% na 9 mld. (oproti 2009)""...což je nějakej zisk 28 Kč/akcii. Takže ta divi se za současného trendu poklesu zisků zdá neudržitelná, oni to budou dolejvat z naškudlenejch prašulí, otázka je ale jak dlouho, snížení divi pak bude mit za následek tlak na cenu akcie :-)

1 122 123 124 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

25.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz