zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 14:11
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

25.6. 2026 14:11:26BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 123 124 125 1027

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Kačena

Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)

ČESKÝ TELECOM:  O2, stále levná

a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...

ČESKÝ TELECOM:  Z tele bude kravička

a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele me dneska sere nechce jit dolu :(.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Jack82 : To mě pravě dycky vytačí na Kačeně, když jí neberu...jak bych to mohl na jinejch titulech točit a tedy jeden den koruna nahoru a další den koruna dolu...proto jsem raději nakoupenou Kačenu za 370, kolem 390 prodal a jel ČEZik...ted sem nedávno kolem 398 kupoval a za 407 prodaval...dneska sem měl spadeno na NWR, ale nakonec mi ujelo :-)

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Tak pro začatečníky proč ne, to je v pořádku, ale měl jsi tam zmínit i negativní faktory, aby tě pak nemuselo trapit svědomi, když by ta akcie šla dolu :-)...""Bez započtení vlivvu zrušení ztráty ze snížení hodnoty majetku by čistý zisk poklesl o 22,7% na 9 mld. (oproti 2009)""...což je nějakej zisk 28 Kč/akcii. Takže ta divi se za současného trendu poklesu zisků zdá neudržitelná, oni to budou dolejvat z naškudlenejch prašulí, otázka je ale jak dlouho, snížení divi pak bude mit za následek tlak na cenu akcie :-)

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Ten článek je relativně dlouhý, pro tento web však zcela nezajímavý, celý článek je postaveny jen na tom, že před divi většina investorů prodává...nejsou zde napsané žádné hrozby, trendy apod. Z článku je vidět, že autor je do kačeny bezhlavě zamilovaný :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Ty cipe ""klvc"" asi te hodim na ignore list !

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Zasrana Telefonica v pondeli me odstrihli bezduvodne od inetu a do dneska to nebyli schopni zapojit i kdyz jim kazdy den volam - hajzlove ! musim vymyslet nejaky trest pro ne - treba ze prodam vsechny jejich akcie ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak nevim mam koupit dnes nebo az zitra ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak jak nam dnes sere Tele?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Co to je za bordel chci koupit Tele a pise mi to vyprsela platnost ? uz 2x dneska ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Ja mam Tele.

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

zany : Jako za 370, jsem tele kupoval jak blazen...a šel sem do něj pak ještě kolem 380 ...ano divi, výborná ale co pak...spiš sem uvažoval ,že naskočim to Pegase, jak byl včera za 428 ...zisk te firmy 60 kaček/ akcii je slušny...

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

je to akcie co za 3 roky přinese min. 30 procent a to je dost pro růst. před divi bude min. 435 a divi 40 Kč.

ČESKÝ TELECOM:  růst ,,telecom,,

Nikol: Tržby klesaj, zisk klesá ... moc růstovej prostor tam momentálně není :-)

1 123 124 125 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

25.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz