Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:33
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

25.6. 2026 20:33:20BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 128 129 130 1027

ČESKÝ TELECOM:  Ták Ták jen tak dál

many : Já nakupoval Kačenku i za 370 ... ale pak jsem ji raději prodal zaa 385 a nalifroval do Čezu, pak sem ji ještě koupil kolem 380...prodal ji kolem 393...a koupil KB za 4300 a prodal za 4440 no, takže si nestěžuji...ale ted nějak tady není co kupovat, takže bych ji docela rád :-)

ČESKÝ TELECOM:  Ták Ták jen tak dál

SuperGro: a na co jsi čekal? TELE bylo dost dlouho i pod 380,- :). Sand jsi nevěřil výkřikům ""Havrdovský-Frankfurt"" a spol.?

ČESKÝ TELECOM:  Ták Ták jen tak dál

Es-Age : Jestli bys mohl Kačenu nabrat a takové množství, aby šla na 380 :D

ČESKÝ TELECOM:  Ták Ták jen tak dál

ja bych chtel koupit Tele levne.

ČESKÝ TELECOM:  Ták Ták jen tak dál

To už je vrchol všeho co se tu děje. Přezůvky, Telekačena, Nervák...Kde je sakra ta korekce. PX aspoň na 1150 aby zahučel. Asi něco budu muset koupit... Má někdo nějaký nápad?Kdo co chce levně nabrat?

ČESKÝ TELECOM:  Dáme dnes 406?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

|Es-Age: Koupil si nakonec tu CETV? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Žádná korekce už nebude, smiřme se s tím. Vše bude buď růst nebo stagnovat. PX už prostě více neklesne.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A letos snad koncem ledna se dostane na 406-408

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Jo a nekteri by chrochtali blahem :)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Bylo by to ke prospěchu, ale spiš bych to čeakl až zítra :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak co Tele pujde dneska pod 390 kc?

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Divi bude min 3 roky 40 a pak se rozpustí další rezerva a zvýší se výnosy nejen Slovenskem a bude 45. V roce 2015 v září prodám za 440 a 50 % bude z dividend.

ČESKÝ TELECOM:  Tip na DIVI

Podle mě to bude tak 417 ...ona telefonica v příštích letech až dojdou tyhle naškudlené prachy na divi, tak nebude moct co dávat a divi kolem 30 kaček už moc lákavé nebude, vzhledem k tomu že tomu není tak davno kdy to byla 50ti kačka :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Klokan: ahaa, Tys myslel Esterku, ze jo....?:-)

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Já tipuju 445, možná i k 450, a co Vy?

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D

ČESKÝ TELECOM:  Prozradím vám sladké tajemství:

A proto radil Havrda na 430 neprodávejte. Telda jde na 400 a kdo ted nanakoupí okolo 380 líp už nenakoupí.

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Klokan: to je dobre prace slechti :) (pry).

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(

1 128 129 130 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

25.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz