Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 0:04
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

26.6. 2026 0:04:24BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 129 130 131 1027

ČESKÝ TELECOM:  Tele

|Es-Age: Koupil si nakonec tu CETV? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Žádná korekce už nebude, smiřme se s tím. Vše bude buď růst nebo stagnovat. PX už prostě více neklesne.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A letos snad koncem ledna se dostane na 406-408

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Jo a nekteri by chrochtali blahem :)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Bylo by to ke prospěchu, ale spiš bych to čeakl až zítra :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak co Tele pujde dneska pod 390 kc?

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Divi bude min 3 roky 40 a pak se rozpustí další rezerva a zvýší se výnosy nejen Slovenskem a bude 45. V roce 2015 v září prodám za 440 a 50 % bude z dividend.

ČESKÝ TELECOM:  Tip na DIVI

Podle mě to bude tak 417 ...ona telefonica v příštích letech až dojdou tyhle naškudlené prachy na divi, tak nebude moct co dávat a divi kolem 30 kaček už moc lákavé nebude, vzhledem k tomu že tomu není tak davno kdy to byla 50ti kačka :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Klokan: ahaa, Tys myslel Esterku, ze jo....?:-)

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na tele v září před divi...

Já tipuju 445, možná i k 450, a co Vy?

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D

ČESKÝ TELECOM:  Prozradím vám sladké tajemství:

A proto radil Havrda na 430 neprodávejte. Telda jde na 400 a kdo ted nanakoupí okolo 380 líp už nenakoupí.

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Klokan: to je dobre prace slechti :) (pry).

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Proč někdo prodává telátko tak levně? 385 směšná cena...

ČESKÝ TELECOM:  Dotaz na RMS

Zdar mam dotaz:
ve ctvrtek 23.12.2010 jsem chtel koupit asi v 16.25 hod. ale uz to nevzalo psalo to datum az od pondeli 27.12.2010 nevite proc?
dik
iv.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

Pozor. Telekačenu jsem koupit a CETV ne. Takže radím kupovat CETV. Změnil bych názor ale na změnu názoru už nejsou peníze. Takže tím odpovídám i na NWR. To jsem zařízl za 275 a jak vidno, je bito dodnes.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

many : nojo, to jsem se překouk.Ale CETV by mohl vejš.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

vavan:nauč se číst pozorně. Es-Age hlásil NÁKUP -takže pokles se teprve očekává.A nebo náhodná vyjímka potvrdí pravidlo.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

Neuvěřitelné ale Es-Age efekt zřejmě stále funguje. Okamžitě jak prodal tele šlo nahoru.Dle stejné logiky jsem koupil CETV a předpokládám vydatný růst.

1 129 130 131 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

26.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz