ČESKÝ TELECOM: Tele
|Es-Age: Koupil si nakonec tu CETV? :-)
| 26.6. 2026 0:04:24 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 15:25|SuperGro|(90.177.160.xxx)
|Es-Age: Koupil si nakonec tu CETV? :-)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Žádná korekce už nebude, smiřme se s tím. Vše bude buď růst nebo stagnovat. PX už prostě více neklesne.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 13:09|zany|(193.86.121.xxx)
A letos snad koncem ledna se dostane na 406-408
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 12:23|iv2|(88.146.0.xxx)
Jo a nekteri by chrochtali blahem :)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 11:25|SuperGro|(193.84.36.xxx)
Bylo by to ke prospěchu, ale spiš bych to čeakl až zítra :-)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 10:58|iv2|(88.146.0.xxx)
Tak co Tele pujde dneska pod 390 kc?
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 10:08|zany|(193.86.121.xxx)
Divi bude min 3 roky 40 a pak se rozpustí další rezerva a zvýší se výnosy nejen Slovenskem a bude 45. V roce 2015 v září prodám za 440 a 50 % bude z dividend.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2011 15:18|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Podle mě to bude tak 417 ...ona telefonica v příštích letech až dojdou tyhle naškudlené prachy na divi, tak nebude moct co dávat a divi kolem 30 kaček už moc lákavé nebude, vzhledem k tomu že tomu není tak davno kdy to byla 50ti kačka :-)
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: ahaa, Tys myslel Esterku, ze jo....?:-)
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2011 13:54|zany|(193.86.121.xxx)
Já tipuju 445, možná i k 450, a co Vy?
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:26|zany|(89.176.167.xxx)
A proto radil Havrda na 430 neprodávejte. Telda jde na 400 a kdo ted nanakoupí okolo 380 líp už nenakoupí.
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:02|iv2|(88.146.0.xxx)
Klokan: to je dobre prace slechti :) (pry).
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 9:38|iv2|(88.146.0.xxx)
Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 9:20|zany|(89.176.167.xxx)
Proč někdo prodává telátko tak levně? 385 směšná cena...
reagovatzobrazit vlákno24.12. 2010 12:13|iv2|(88.146.0.xxx)
Zdar mam dotaz:
ve ctvrtek 23.12.2010 jsem chtel koupit asi v 16.25 hod. ale uz to nevzalo psalo to datum az od pondeli 27.12.2010 nevite proc?
dik
iv.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 14:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pozor. Telekačenu jsem koupit a CETV ne. Takže radím kupovat CETV. Změnil bych názor ale na změnu názoru už nejsou peníze. Takže tím odpovídám i na NWR. To jsem zařízl za 275 a jak vidno, je bito dodnes.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:58|vavan|(77.240.97.xxx)
many : nojo, to jsem se překouk.Ale CETV by mohl vejš.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:53|many|(82.208.25.xxx)
vavan:nauč se číst pozorně. Es-Age hlásil NÁKUP -takže pokles se teprve očekává.A nebo náhodná vyjímka potvrdí pravidlo.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:49|vavan|(77.240.97.xxx)
Neuvěřitelné ale Es-Age efekt zřejmě stále funguje. Okamžitě jak prodal tele šlo nahoru.Dle stejné logiky jsem koupil CETV a předpokládám vydatný růst.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.