ČESKÝ TELECOM: Opět jsem tvrdě zasáhl
Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...
| 26.6. 2026 10:49:10 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno22.10. 2010 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...
reagovatzobrazit vlákno22.10. 2010 14:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bič Boží opět zasahuje. Ráno prodána Telekačena za 388 a poté dostaly výprask plíny za 190. Čekám pokles min. dalších 5 procent. Už se mi to začíná líbit, Prodával jsem za 170, těžce nesl ceny kolem 230 ale dneškem jsem si nižší ceny opět zajistil. Kdepak jsou ti, co psávali, že plíny za 220 jsou pořád levné? Připravte se na sešup. Další ránu bičem zasadíl kolem 180, abych si to pojistil:-)
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 14:03|zany|(193.86.121.xxx)
To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 13:46|zany|(193.86.121.xxx)
Půjde níž nebo dá do konce týdne 385?
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2010 10:36|zany|(94.113.53.xxx)
Když odpolko koupí za 374???
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2010 10:18|vavan|(77.240.97.xxx)
dax : nefunguje FIO
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 21:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
amater: krasnej long je a bude....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 20:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Chains: vsechno jede p[odle planu....jak jinak..:-)
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2010 11:02|zany|(94.112.181.xxx)
Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2010 17:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
pro vsechny drzitele Nerwa: http://markets.ft.com/ft/tearsheets/performance.asp?s=UK:NWR zajimave zaskuby... :-)
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 14:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe : covece, ja to uz s tim Nerwem vydrzim az na lednovou rally, at nemusim danit..proste mam cil nad 300 a basta. :-) inspiroval jsi me s tvou jizdou na UNI...;-)
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
zdravim vsechny,
v Londyne NWR otevira na 7.995 GBX a pak dolu na 7.535, co to je za hru, nevite? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 15:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačena okamžitě dolů. Tomu dopomáhej můj zabijácký kauf za 377. Za chvíli začne taženka za vlasy a gruchne zpátky pod 380. Dlouhodobý růst je vyloučen, dokud budu v pozici.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 14:27|zany|(94.113.53.xxx)
Co je pro Vás dobrá nákupka na tele? 370, 375, nebo i 380? Čeká někdo na 360?
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 10:10|zany|(94.113.53.xxx)
Ano 330 bylo jisté přání, dle KB A CS je hrubá divi 32 až 36, myslím, že ve studiu burza se přidali další. Jinak cena na příští měsíc dle odhadu analytiků KB a i dalších je rozpětí 350 až 370.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 5:54|zany|(94.113.53.xxx)
Tak o 2 dny jsem se sekl,že bude pod 380, ale do konce týdne snad dá dolů ještě tak 3 procenta, ale stejně když počítám divi okolo 34, tak by měl jit ted k 330.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 13:45|zany|(193.86.121.xxx)
:-)))))))
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 12:11|iv2|(88.146.0.xxx)
V Praze 3 cm, u muzea 4 cm.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.