reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 14:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: kitkat
Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: NWR v Londyne
Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: NWR v Londyne
Morfe : covece, ja to uz s tim Nerwem vydrzim az na lednovou rally, at nemusim danit..proste mam cil nad 300 a basta. :-) inspiroval jsi me s tvou jizdou na UNI...;-)
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: NWR v Londyne
zdravim vsechny,
v Londyne NWR otevira na 7.995 GBX a pak dolu na 7.535, co to je za hru, nevite? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 15:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dobrá cena
Telekačena okamžitě dolů. Tomu dopomáhej můj zabijácký kauf za 377. Za chvíli začne taženka za vlasy a gruchne zpátky pod 380. Dlouhodobý růst je vyloučen, dokud budu v pozici.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 14:27|zany|(94.113.53.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dobrá cena
Co je pro Vás dobrá nákupka na tele? 370, 375, nebo i 380? Čeká někdo na 360?
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 10:10|zany|(94.113.53.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 360 do konce týdne?,
Ano 330 bylo jisté přání, dle KB A CS je hrubá divi 32 až 36, myslím, že ve studiu burza se přidali další. Jinak cena na příští měsíc dle odhadu analytiků KB a i dalších je rozpětí 350 až 370.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 5:54|zany|(94.113.53.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 360 do konce týdne?,
Tak o 2 dny jsem se sekl,že bude pod 380, ale do konce týdne snad dá dolů ještě tak 3 procenta, ale stejně když počítám divi okolo 34, tak by měl jit ted k 330.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 13:45|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dividenda v roce 2011
:-)))))))
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 12:11|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dividenda
V Praze 3 cm, u muzea 4 cm.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:26|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dividenda
tipuju tak 30 kc.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:24|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dividenda
Můžete mi někdo nadhodit z jakou divi na tele za rok 2010 se počítá. Třeba v hrubém?
reagovatzobrazit vlákno6.9. 2010 10:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Komentarz poranny Domu Maklerskiego FIO
Zdravim vsechny!
MartD: velmi zajimava myslenka a muj nazor je ten, ze kdo nalozil short na PX, tak dnes sklizi...
reagovatzobrazit vlákno6.9. 2010 9:32|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: dnes 380
do konce týdne 360
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!
ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!
Zda se ze, pan Ing a Asjav vsadili na dobry makra, a mozna si zahraji i Valata...jestli teda vite co to je...:-) kua to je srumec, trenky litaji vsude kolem, myslim, ze bude nekomu dost ouzko...;-) drzim pesti at to je ve finale v plusu.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!
ornek: nekdy vazne nekdy nevazne, kdo chce, to sve si mezi prispevky najde, ale hlavne si to udela podle sebe...teda aspon by mel...:-) indexy UP UP UP...sleduj piidjo! :-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: 14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!
Ornek: dyt to rikaaam, potrebuje prodat dobre, aby se dostal z Franfurktu do Prahy!!! :-)
Havrdo: nic ve zlym, jen odlechuju atmosku pred tema veledulezityma makrama...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: PSYCHOLOGICKÁ HRANICE 430 KČ PROLOMENA!!!!
Ornek: plati prispevky oba...ptz pred chvili jeste nemel TELE a ted uz ho ma a musi se ho zbavit!!:-)))
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
ČESKÝ TELECOM: PSYCHOLOGICKÁ HRANICE 430 KČ PROLOMENA!!!!
psal jsem do diskuze cca 3x a teď mi to nedalo a píšu během cca 1 roku po čtvrté.jen k tomu nakupování ,že ty balíky nekupuje někdo aby prodělal a ty velký objemy během posledních 3 dní.vzpomeňte si na NWR -v kterém taky s menší ztrátou sedím-jak veliký byly zobchodovány objemy cca kolem 330-360 kč/ks,a kde je teď a to nevyplácely žádnou divi.no je to jen můj laickej názor.v každém případě jak známo někdo musí vydělat a někdo zase prodělat,jinak by ta burza nefungovala.