ČESKÝ TELECOM: PRODÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TELE nteda nemam, ale podle me se uz TELE zacina vyprodavat...:-) zlata cena za 438...
| 27.6. 2026 15:51:03 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TELE nteda nemam, ale podle me se uz TELE zacina vyprodavat...:-) zlata cena za 438...
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:39|zany|(94.112.181.xxx)
Myslím, že je to přehnané, příští rok pujdem zase na 440,- Kč, před divi
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555:...vyprodeje dopoledne konci a odpoledne hura nahoru...:)vzhuru k svetlym zitrkuum...makra v EU celkem dobry, uvidime co v USA...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 9:45|zany|(94.112.181.xxx)
Dnešní kurz myslím zakončí na 428 a pondělí pujde na 380, co tipujete vy? A jak vidite dnes CEZ a Erste? 840 a 720?
reagovatzobrazit vlákno2.9. 2010 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dáme si k obědu tanečníka z hledání talentu ? : http://hotfile.com/dl/66468834/7cbd4fa/Tanenk.wmv.html
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:50|zany|(193.86.121.xxx)
Tipuju že okolo 24.09.2010 Tele 370, CEZ 860, Erste 750 a NWR 240
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:49|zany|(193.86.121.xxx)
Ano, ale vypořádání T+3, takže bys musel nakoupit naposled na burze v neděli :-))).
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:28|zany|(193.86.121.xxx)
No týden možná na RM, ale tam to do rozhodnýho dne bude 420, pokud je až ve středu, na Burze je v pátek a už padne na 430
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 12:31|zany|(193.86.121.xxx)
Tak kolik myslíte že bude cena po divi můj tip do 14 dnů 370, a do pátku na 430 a Vy?
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 8:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zdravím. Po delší době posílám zase něco pro zasmátí - obrázkové i psané vtipy pro dospěláky :-) : http://www.filesonic.com/file/18334037
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2010 10:45|zany|(193.86.121.xxx)
nejpozději ve středu!!! Dnes 442???
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 21:31|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 11:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačena je předražená. Divi už v ceně je, takže po divi návrat pod 400. Proč myslíš, že to rostlo z 392 až na současné ceny. Jedině kvůli divi...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 11:25|iv2|(88.146.0.xxx)
asi pouziva nejake cheaty?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2010 9:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak nakonec jsem to nevydržel a prodal Telekačenu nad 438, takže teď už jen poroste a pod 438 se už od zítřka jen tak nepodívá:-). Přeci jen roste skoro v kuse od 392, RSI už pomalu jde na 80. Teď budu doufat, že trhy zase spadnou dolů. Chtělo by to nějaký větší profit warning.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 23:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to je tragédie. Intel v aftermarketu po výsledcích o dalších 6 procent nahoru. A máme po levných akcích.S takovýma výsledkama už to fakt neklesne.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 21:53|michaelzak|(94.230.144.xxx)
...aby to nakonec nevytahli vys nez vsichni cekaji...to pak bude v sortkach setsakramentsky horko..:-)
MerlineSF: uz jsi to zavrel nebo stale veris v brzkou otocku? chlape, Ty jsi vlezl hlavou do opratky..
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 17:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Myslíte, že se indexy ještě propadnou než půjdou pořádně nahoru?Modlím se za CETV za 420:-).
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 14:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale sledujte, jak se s blížící cenou 436 (budu to moct prodat s nulovým ziskem) začíná blížit velký vejřez Telekačeny, jelikož prodávat nehodlám. Jen tak zajistím, že růst skončí.
reagovatzobrazit vlákno12.7. 2010 12:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je čas pomalu začít uvažovat o prodeji Telekačeny. Blíží se hranice 436 Kč, kde mohu s nulou prodat svůj nástup za 432 před několika měsíci, který Telekačenu dostal až pod 400. Prodávat nehodlám takže co nevidět se aktivuje automatické kladivo, který Telekačenu opět dorazí.:-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.