Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 23:13
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

27.6. 2026 23:13:57BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 147 148 149 1027

ČESKÝ TELECOM:  Noe

Dáme si k obědu tanečníka z hledání talentu ? : http://hotfile.com/dl/66468834/7cbd4fa/Tanenk.wmv.html

ČESKÝ TELECOM:  O2 370 kč

Tipuju že okolo 24.09.2010 Tele 370, CEZ 860, Erste 750 a NWR 240

ČESKÝ TELECOM:  O2

Ano, ale vypořádání T+3, takže bys musel nakoupit naposled na burze v neděli :-))).

ČESKÝ TELECOM:  O2

No týden možná na RM, ale tam to do rozhodnýho dne bude 420, pokud je až ve středu, na Burze je v pátek a už padne na 430

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na cenu po divi 370

Tak kolik myslíte že bude cena po divi můj tip do 14 dnů 370, a do pátku na 430 a Vy?

ČESKÝ TELECOM:  31.08.2010 16:04:43 80 947 438,90

Zdravím. Po delší době posílám zase něco pro zasmátí - obrázkové i psané vtipy pro dospěláky :-) : http://www.filesonic.com/file/18334037

ČESKÝ TELECOM:  Tak snad 455 uděláme

nejpozději ve středu!!! Dnes 442???

ČESKÝ TELECOM:  dokupené

Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.

ČESKÝ TELECOM:  dokupené

Telekačena je předražená. Divi už v ceně je, takže po divi návrat pod 400. Proč myslíš, že to rostlo z 392 až na současné ceny. Jedině kvůli divi...

ČESKÝ TELECOM:  dokupené

asi pouziva nejake cheaty?

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info

Tak nakonec jsem to nevydržel a prodal Telekačenu nad 438, takže teď už jen poroste a pod 438 se už od zítřka jen tak nepodívá:-). Přeci jen roste skoro v kuse od 392, RSI už pomalu jde na 80. Teď budu doufat, že trhy zase spadnou dolů. Chtělo by to nějaký větší profit warning.

ČESKÝ TELECOM:  Další nedobré výsledky

Tak to je tragédie. Intel v aftermarketu po výsledcích o dalších 6 procent nahoru. A máme po levných akcích.S takovýma výsledkama už to fakt neklesne.

ČESKÝ TELECOM:  Opce

...aby to nakonec nevytahli vys nez vsichni cekaji...to pak bude v sortkach setsakramentsky horko..:-)

MerlineSF: uz jsi to zavrel nebo stale veris v brzkou otocku? chlape, Ty jsi vlezl hlavou do opratky..

ČESKÝ TELECOM:  Pojďme ještě dolů

Myslíte, že se indexy ještě propadnou než půjdou pořádně nahoru?Modlím se za CETV za 420:-).

ČESKÝ TELECOM:  Telekačenu čeká vejřez

Ale sledujte, jak se s blížící cenou 436 (budu to moct prodat s nulovým ziskem) začíná blížit velký vejřez Telekačeny, jelikož prodávat nehodlám. Jen tak zajistím, že růst skončí.

ČESKÝ TELECOM:  Blíží se rána bičem

Je čas pomalu začít uvažovat o prodeji Telekačeny. Blíží se hranice 436 Kč, kde mohu s nulou prodat svůj nástup za 432 před několika měsíci, který Telekačenu dostal až pod 400. Prodávat nehodlám takže co nevidět se aktivuje automatické kladivo, který Telekačenu opět dorazí.:-)

ČESKÝ TELECOM:  Akcie zdarma

Zdravím. Řešíte nějak ty chyby po převodu CP? Hlavně ti, kterým nějaké ty akcie přibyly navíc...Hlásíte to někde nebo čekáte, co se bude dít dál?

ČESKÝ TELECOM:  KB

MartD: ja se rozhodl, ze NWR pod 300 prodavat nechci a klidne si pockam az do lednove rally...aspon nebudu danit..asi tak, jak si Morf pockal s UNI..ale jinak Ti rozumim, taky se o to snazim..;-) ted holt neni za co...az budou volne penizky, budu zkouset tvorit kapital i nekolikadennimi obchody..;-)

ČESKÝ TELECOM:  KB

Morfe, ale dneska by to SP nad 1040 mohlo zavrit...:-)

ČESKÝ TELECOM:  KB

MartD:...dost bylo chmur, ted to chce zase trochu optimismu...by jinak uz nikdo neobchodoval..;-)

1 147 148 149 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

27.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz