ČESKÝ TELECOM: dokupené
Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.
| 28.6. 2026 12:07:39 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 21:31|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 11:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačena je předražená. Divi už v ceně je, takže po divi návrat pod 400. Proč myslíš, že to rostlo z 392 až na současné ceny. Jedině kvůli divi...
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 11:25|iv2|(88.146.0.xxx)
asi pouziva nejake cheaty?
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2010 9:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak nakonec jsem to nevydržel a prodal Telekačenu nad 438, takže teď už jen poroste a pod 438 se už od zítřka jen tak nepodívá:-). Přeci jen roste skoro v kuse od 392, RSI už pomalu jde na 80. Teď budu doufat, že trhy zase spadnou dolů. Chtělo by to nějaký větší profit warning.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 23:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to je tragédie. Intel v aftermarketu po výsledcích o dalších 6 procent nahoru. A máme po levných akcích.S takovýma výsledkama už to fakt neklesne.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 21:53|michaelzak|(94.230.144.xxx)
...aby to nakonec nevytahli vys nez vsichni cekaji...to pak bude v sortkach setsakramentsky horko..:-)
MerlineSF: uz jsi to zavrel nebo stale veris v brzkou otocku? chlape, Ty jsi vlezl hlavou do opratky..
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 17:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Myslíte, že se indexy ještě propadnou než půjdou pořádně nahoru?Modlím se za CETV za 420:-).
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 14:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale sledujte, jak se s blížící cenou 436 (budu to moct prodat s nulovým ziskem) začíná blížit velký vejřez Telekačeny, jelikož prodávat nehodlám. Jen tak zajistím, že růst skončí.
reagovatzobrazit vlákno12.7. 2010 12:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je čas pomalu začít uvažovat o prodeji Telekačeny. Blíží se hranice 436 Kč, kde mohu s nulou prodat svůj nástup za 432 před několika měsíci, který Telekačenu dostal až pod 400. Prodávat nehodlám takže co nevidět se aktivuje automatické kladivo, který Telekačenu opět dorazí.:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2010 15:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zdravím. Řešíte nějak ty chyby po převodu CP? Hlavně ti, kterým nějaké ty akcie přibyly navíc...Hlásíte to někde nebo čekáte, co se bude dít dál?
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 17:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD: ja se rozhodl, ze NWR pod 300 prodavat nechci a klidne si pockam az do lednove rally...aspon nebudu danit..asi tak, jak si Morf pockal s UNI..ale jinak Ti rozumim, taky se o to snazim..;-) ted holt neni za co...az budou volne penizky, budu zkouset tvorit kapital i nekolikadennimi obchody..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe, ale dneska by to SP nad 1040 mohlo zavrit...:-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD:...dost bylo chmur, ted to chce zase trochu optimismu...by jinak uz nikdo neobchodoval..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Mrfe: obcas bychom si meli vymenit par zprav, koukej jak se to rozjelo...:-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 15:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfeus: vim vim, byla. :-) jsem Te spatne pochopil, ja myslel, ze hovoris o zaverecne cene....;-) nicmene s dosavadnim vyvojem spokojenost, ne? zadny zbrkly uprk nahoru vesti opravdovy vystup do dalsiho poschodi...
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak jdeme do zelena, co hosi?:-) Morfuf typ s obligatnim dennim predstihem SP 1040 az dnes..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemohu neboť kurz na Kobosu je neskutečně vysoko. Chtěl bych tak za 175 ale to ani obchodní pásmo na dnešek nepustí.
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 9:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak to je dobre. Před 5-ti rokama jsem navedl na FIO Telekačenu nakoupenou před léty na RMS. Po několika měsících jsem ji taky prodal. Tď mi stejný počet kusů naskočil z toho nového SCP:-). Takže jsem dostal několik Telekačen zdarma:-)
reagovatzobrazit vlákno30.6. 2010 14:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL001: CEZ nedrzim....:P :))
reagovatzobrazit vlákno30.6. 2010 13:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No pro jistotu ho dneska už pouštím ven. Včera nástup za 190, dneska už polovina za 200 pryč.Zbytek chci pustit aspoň za 201.Číhám na CETV za 420, tam to chci hodit na min. půlrok s cílovkou nad 600 minimálně. NA Kitkatu se mi ten nárůst nezdá. To by dneska u Ušatých musel jít víc jak 9 procent UP, což pochybuju.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.