reagovatzobrazit vlákno14.7. 2010 9:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Fund. info
Tak nakonec jsem to nevydržel a prodal Telekačenu nad 438, takže teď už jen poroste a pod 438 se už od zítřka jen tak nepodívá:-). Přeci jen roste skoro v kuse od 392, RSI už pomalu jde na 80. Teď budu doufat, že trhy zase spadnou dolů. Chtělo by to nějaký větší profit warning.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 23:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Další nedobré výsledky
Tak to je tragédie. Intel v aftermarketu po výsledcích o dalších 6 procent nahoru. A máme po levných akcích.S takovýma výsledkama už to fakt neklesne.
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 21:53|michaelzak|(94.230.144.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Opce
...aby to nakonec nevytahli vys nez vsichni cekaji...to pak bude v sortkach setsakramentsky horko..:-)
MerlineSF: uz jsi to zavrel nebo stale veris v brzkou otocku? chlape, Ty jsi vlezl hlavou do opratky..
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 17:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Pojďme ještě dolů
Myslíte, že se indexy ještě propadnou než půjdou pořádně nahoru?Modlím se za CETV za 420:-).
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2010 14:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Telekačenu čeká vejřez
Ale sledujte, jak se s blížící cenou 436 (budu to moct prodat s nulovým ziskem) začíná blížit velký vejřez Telekačeny, jelikož prodávat nehodlám. Jen tak zajistím, že růst skončí.
reagovatzobrazit vlákno12.7. 2010 12:27|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Blíží se rána bičem
Je čas pomalu začít uvažovat o prodeji Telekačeny. Blíží se hranice 436 Kč, kde mohu s nulou prodat svůj nástup za 432 před několika měsíci, který Telekačenu dostal až pod 400. Prodávat nehodlám takže co nevidět se aktivuje automatické kladivo, který Telekačenu opět dorazí.:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2010 15:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Akcie zdarma
Zdravím. Řešíte nějak ty chyby po převodu CP? Hlavně ti, kterým nějaké ty akcie přibyly navíc...Hlásíte to někde nebo čekáte, co se bude dít dál?
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 17:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
MartD: ja se rozhodl, ze NWR pod 300 prodavat nechci a klidne si pockam az do lednove rally...aspon nebudu danit..asi tak, jak si Morf pockal s UNI..ale jinak Ti rozumim, taky se o to snazim..;-) ted holt neni za co...az budou volne penizky, budu zkouset tvorit kapital i nekolikadennimi obchody..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
Morfe, ale dneska by to SP nad 1040 mohlo zavrit...:-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
MartD:...dost bylo chmur, ted to chce zase trochu optimismu...by jinak uz nikdo neobchodoval..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 16:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
Mrfe: obcas bychom si meli vymenit par zprav, koukej jak se to rozjelo...:-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 15:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
Morfeus: vim vim, byla. :-) jsem Te spatne pochopil, ja myslel, ze hovoris o zaverecne cene....;-) nicmene s dosavadnim vyvojem spokojenost, ne? zadny zbrkly uprk nahoru vesti opravdovy vystup do dalsiho poschodi...
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KB
tak jdeme do zelena, co hosi?:-) Morfuf typ s obligatnim dennim predstihem SP 1040 az dnes..;-)
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Telekačena zdarma
Nemohu neboť kurz na Kobosu je neskutečně vysoko. Chtěl bych tak za 175 ale to ani obchodní pásmo na dnešek nepustí.
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 9:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Telekačena zdarma
Tak to je dobre. Před 5-ti rokama jsem navedl na FIO Telekačenu nakoupenou před léty na RMS. Po několika měsících jsem ji taky prodal. Tď mi stejný počet kusů naskočil z toho nového SCP:-). Takže jsem dostal několik Telekačen zdarma:-)
reagovatzobrazit vlákno30.6. 2010 14:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KIT
TL001: CEZ nedrzim....:P :))
reagovatzobrazit vlákno30.6. 2010 13:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: KIT
No pro jistotu ho dneska už pouštím ven. Včera nástup za 190, dneska už polovina za 200 pryč.Zbytek chci pustit aspoň za 201.Číhám na CETV za 420, tam to chci hodit na min. půlrok s cílovkou nad 600 minimálně. NA Kitkatu se mi ten nárůst nezdá. To by dneska u Ušatých musel jít víc jak 9 procent UP, což pochybuju.
reagovatzobrazit vlákno7.6. 2010 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Vzestup a pád Kyslíku
Na to se je snad zbytečné ptát ne?Pár dnů před výsledkama jsem do ní zasekl kladivo smrti za 432 a psal jsem, že min. 10 procent dostane vejřez i je to tady. Myslím ale, že tentokrát jsem se do ní zahryzl kvalitně a čekám pokles až pod 380. Uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 10:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Metastock
Tak jsem zjistil, že to na exploreru stáhnout nejde. Na chrome mi to ale jede.
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Pokyn ve SPAD
Jak se zadává pokyn na SPADu?Píše mi to, že si musím vybrat nějaký inteligentní pokyn. Co si mám zvolit, abych tam dal běžnou poptávku jako na Kobosu?