Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 21.5.2019 15:28
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

21.5. 2019 15:28:48BCPPRMS
Aktuální kurz
840,20

+0,60 (+0,07%)

15:05 21.5. 2019

 
871,00

+1,20 (+0,14%)

15:28 21.5. 2019

 

Přidat nový příspěvek

1 2 1867

ERSTE BANK:  Zdanění bank

Tak jsem nevěřil, že se Babiš podělá před Maláčovou a už je to tady. Co nás ještě čeká!

ERSTE BANK:  Zdanění bank

Tak to bude ještě zajímavé... ale dnes teda cena akcií bank v ČR reagovaly dle předpokladů. Asi někteří už nakoupili (včetně mě). Teď by tedy mohl říct, že banky nezdaníme v žádném případě :-) to by se mi moc hodilo.

ERSTE BANK:  dotaz

nekdo tu mel dotaz, kde kupujes venezuelske dluhopisy
taky zajimave, ma to dobre rozmyslene od 1:21 https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/219411058060429/

ERSTE BANK:  Zdanění bank

Tady už se nedá obchodovat, to je ovlivňování trhu, tu kváknou o dani z divi, tu o stavbě jádra. A to je pořád dokola. Takhle se cena na trhu nezvedne, i kdyby kvh byla za 8 Kaček.

ERSTE BANK:  Erste

Tak se nám pěkně rozjela. Jen tak dále.

ERSTE BANK:  Erste

tak už víme proč...a bohatí bohatnou :-)

https://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/166075-jpmorgan-reportovala-rekordni-vysledky/

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Ano souhlasím se všemi diskutujícími ohledně podrazu vedení Monety.. Dává to jasný cíl od PPF, a to: nabídneme zase něco nového, než se hejlové rozkoukají budeme mít super banku ve svém portfoliu .. Nabídneme Monetě dvě jakžtakž existující firmy AirBank a HomeCredit, aby je koupila.. peníze ale PPF nechce, požaduje adekvátní podíl na AKCiích od Monety za sloučení trojky, trojky s tím, že Moneta přestane existovat a vznikne tu obr,obr, obr banka se vším co děly Moneta, Air a HomeCredit do současnosti. Bude mít cca 48% podíl z tohoto sloučení na budoucího nositele.. Mezi tím, vylekaní hejlové srazili výhodný kurz Monety a kdo mohl nakupovat se slevou byla zase PPF, v čase došlo ze zahraničí k námitce o vylepšení ceny, která byla vypočtena na oněch 78kč.. Nyní PPF má jisto jistě nějaký malý podílek akcií z držení Monety.. po měsíci( to je zrovna dnes PPF odmítá jednat o ceně a zřejmě nenavýší onu cenu 78Kč). Za pár dní se dozvíme, jestli má PPF kvalifikovanou velikost 1% ze základního jmění Monety a nebo i více.. Je to téměř jako přes kopírák při koupi PPF firmy O2 ČR a poté vylekání hejlů o záměru vzetí si milionové půjčky u rozdělených společností CETIN, O2 ČR, nakonec se vůbec nic z toho nekonalo a jasně dává signál k tomu jak lze korigovat dle potřeby trhy s akciema, s burzou. Sám by do toho PPF nešlo nakupovat pouze přes Burzu, tam se v CDP každý den a týden sledují podíly nákupu a prodeje CP a uveřejňují se ve věstníku.. Takovými kroky by PPF okamžitě rozdováděl investory k nákupům a cena Monety by rostla, možná i velmi svižně denně.. On (PPF) jde se skupováním od lesa, nabídne Monetě, své ubohé firmy, aby je Moneta dokonce koupila za peníze místo aby je vyplatila max. na dividendách dosud svým akcionářům, pak PPF natáhne ruku a požaduje akcie nové společnosti =48% z celku vlastního nového jmění, cena na Burze se ani nehne, nemá proč se hýbat, není zde vyvolaný žádný tlak na nákupy, cena zůstává stabilní a po převodu udělá PPF HUPky , dupky do portfolia a pokud bude mít 51%, má i rozhodovací moc ve společnosti.. rozdrtí každého investora, který se vzepře- nemusí vůbec navrhovat dividendy, nemusí vůbec nic, může firmu tunelovat ze vnitřku prostřednictvím zvedáním odměny pro své nově nabyté křesla v managmentu a během několika málo měsíců, větší hejlové a zahraniční fondy budou postupně odcházet, tím může vyklesávat cena akcií nové společnosti AIRBANK.. nikomu to poté nebude vadit a PPF bude postupně přikupovat a pak tu zbude už jen 10% FREE akcií na trhu a bude vyhlášeno těsně Vytěsnění akcionářů.. Během roku po vytěsnění se budou rozdělovat mohutné dividendy, které se zatím vytvořili.. to je možný a pravděpodobný scénář který hrozí od PPF - Kellnera ke spolknutí Monety Bank..
PPF bude zpívat: "" NECHCI SLEVU ZA FIRMU ZADARMO,A MÁM TO STEJNĚ ZADARMO "" Sám, vždycky sám, Monetu si taky osedlám, pak jí budu řádně dojit, chytré lidi a právníky na to mám"", pak to bude vzdušná banka jako Banka AIR, bude jako AIR O2 ČR (lehká akcie provozovatele telefonní sítě O2 ČR.. doufám, že jsem to vypsal dobře, abych se nevyjádřil jako ministr průmyslu ČR o nejvyšších cenách Internetu v ČR, v EU a o jeho výši ceny, kde určují cenu zákazníci, kteří hledají jiné neplacené připojení jako je WIFI, nikoli platbu za internet v korunách.. divím se, že jsme se tady za těch 30 let budování kapitalismu všichni nezbláznili, protože to co je nám předkládáno denně v médiích, je úcti-hodné a nemá to chybu.. živí- mrtví

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

sedmihlavydrak, lol, opět pobavil :-)
již od prispevku 1.2. 2019 12:23, ze O2 má hodnotu 10Kč a zbytek je nafouklá spekulace se bavím. Je to potvrzení trendu, ze na akcie.cz se jiz o akciich neda seriozne diskutovat
Bud jsou to totalni vymysly, nebo vesteni z kristalove koule, nebo celosvetove spiknuti.

Ale k pobaveni dobre :-)

nastesti existuji i slusna fora s urcitu hodnotou podavanych informaci

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

tomas5- Kdepak jsi byl,když šlo o O2? Je to náhodou dobře popsáno,to vyběhnutí s drobasama. Ne nadarmo se skupina soudí o dorovnání. A kde je dáno, že by to potom opět nerozdělil,banku si nechá,a home strčí drobným.
Dobře si pamatuji, jak s námi mluvčí-bývalý politik jednal.Mám s p.Kellnerem
jen ty nejhorší zkušenosti,a to už od dob ,co měl Pojišťovnu.kde zabavil fond Zdraví.

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Již od příspěvku 1.2.2019 k O2,ze ma jmenovitou hodnotu pouze 10kc. Tomas5 : precti si znova můj příspěvek ohledně toho O2 než zacneš kritizovat a pokud takovou akci máš podívej se zakolik si ji koupil a v pokynu k nákupu nebo prodeji se uvádí jmenovitě hodnota akcie.. kurz nad jmevitou hodnotu,je burzovní zhodnocení vyvolané investory;nikoli spolecnosti,ale to určitě víš tomas5.snad mas pravdu,ze existují i jiné servery i ja se pobavil, když sem četl tvou reakci.. asi máš hodně nainvestovano a chodis na valné hromady.. jinak bys tak nereagoval s posmechem..

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

draku, kde prosímtě v pokynu mám vidět jmenovitou cenu akcie? mluvíš o ebrokeru? Ať hledám jak hledám, tak žádnou jmenovitou hodnotu v pokynech nevidím.

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Strnisko-je to jen číslo, které pro nás není důležité, může se měnit ředěním akcií, můžeš si ho vypočítat:
Jmenovitá hodnota se uvádí na akcii, pohledávkách či závazcích nebo ceninách. Jmenovitá hodnota akcie se určí při emisi akcií podle vzorce základní kapitál děleno počtem vydaných akcií akciové společnosti. Jmenovitá hodnota může být známa také jako nominální hodnota.

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Pokyn jen pismny a papírový...

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK a jejich jmenovitá hodnota + 02

https://www.pse.cz/udaje-o-trhu/akcie/prehled/?ISIN=CZ0009093209&ID_NOTATION=111378

https://www.pse.cz/udaje-o-trhu/akcie/prehled/?ISIN=CZ0008040318&ID_NOTATION=160871483


https://www.pse.cz/udaje-o-trhu/akcie/prehled/?ISIN=AT0000652011&ID_NOTATION=6190504

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Tak dobře se to nečte a nejhorší na tom je, že to už tady bylo. Zůstanu ještě chvíli optimistou, počkám kolik akcií již má PPF a spol. a pak se rozhodnu co dál.
Pokud to ale chytne tento scénář, tak úplně vycouvám z Pražské burzy.
Díky také za příspěvky a věřme, že zdravý rozum zvítězí!

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

Zase se dnes přemístil pěkný ranec akcii Monety. Kdo to celý týden kupuje?

ERSTE BANK:  + ERSTE BANK - MONETA BANK

No přece ten, kdo má prašule a nějak mu to nevychází tak, jak si to naplánoval. Stále ale věřím ve zdravý rozum.

1 2 1867

Graf ERSTE GROUP BANK AG

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz