reagovatzobrazit vlákno3.4. 2018 18:30|karel304|(94.112.210.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE burza vs. RMS
Rozdíl kurzu vypadá jako by už bylo ex-date (to bude až na konci května) a ještě dividenda byla několikanásobná. Byla by to hezká arbitráž, ve skutečnosti ale to na těch 1.101 vyhnal někdo ve 12:48 (skutečně tam proběhlo pár obchodů), pak už se do 17h nezobchodovalo nic...
reagovatzobrazit vlákno25.1. 2018 13:05|kocan|(188.75.128.xxx)
ERSTE BANK: Esterka
Zatím jsem jen na PX.
Asi budu mít dost peněz až mě vytlačí z Fortuny,Pegasu a Uni.
Nějaká KB by se přibrat dala, Čezu mám dost, Tak se zatím vracím při poklesu do Detelu. V podstatě mi jde o divi tituly.
Taky si pohrávám s Penem.
reagovatzobrazit vlákno25.1. 2018 11:14|kocan|(188.75.128.xxx)
ERSTE BANK: Esterka
Taky bych přibral KB, ale tak pod 900K.
Ono to houpne , korekcička atd, pak se drbu proč jsem spěchal. viz VIG v r.15.
To pak nějaký spěch pro divi nezachrání.
reagovatzobrazit vlákno23.1. 2018 16:41|kocan|(188.75.128.xxx)
ERSTE BANK: Esterka
Už to asi nevydržím a pustím. nákup za 3-4 stovky. To snad musí sletět naráz.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2017 11:36|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste cena
Plašky se nachytaly, tak pojedem dolů?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2017 12:34|karel304|(94.112.210.xxx)
ERSTE BANK: Erste cena
Ano, to je ono. Jinak provozní zisk a další údaje o něco lepší než odhady takže mírný růst je logický, plus k tomu včerejší první zvednutí sazeb hraje taky ve prospěch ERSTE resp. spořky.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2017 12:03|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste cena
Škoda ,že nemám ekonomický vzdělání, páč si neumím vysvětlit, jak může stoupat cena akcie, když ohlásí meziroční propad o 36% a jede se dál nahoru.
Když se proti loňsku vydělalo o 205 milionů éček čistých míň, tak tam prostě nejsou, nebo je to jinak?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2017 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste cena
Je to možmý, nebo velcí hecují k nákupu a je potřeba se chystat na pád. Ty výsledky za Q tomu napovídají,
reagovatzobrazit vlákno3.5. 2017 6:02|Mill|(88.102.147.xxx)
ERSTE BANK: Dividendy
Erste plánuje 1.EUR. Za poslední roky je to nejlepší výplatní poměr. Nebo je nějaká změna?
reagovatzobrazit vlákno24.4. 2017 16:02|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: DAX+DJ vše na max !!! a nejen to....:-)
Tak jsem odprodal posledmí kusy za 858K, co držím přes 3roky, takže mimo daň. ale kam až to pujde? a ta Koruna taky neposiluje, jak jsem čekalTak asi až to Lepenka za 14dní vyhraje, tak to koupím zpátky.A nejem Erste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2017 15:37|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: akcie na majitele
A co akcie neproplacené ve lhůtě,tam je náhrada pryč.
Koukám , kolik je těch podniků teď Babišových !!!
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2017 14:13|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: výsledky!
Koukám na to , jakýsi výplach dnes.
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2017 10:10|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Díky za radu. Asi to zdaním i u nás - tech pár korun nestojí za tu práci kolem.
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2017 14:44|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 16:19|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2017 15:27|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Vyprodáno!!
Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2017 12:04|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2017 16:13|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2017 23:11|karel304|(94.112.210.xxx)
ERSTE BANK: MONETA
Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?
Oprava :divi jako dividendy