ERSTE BANK: ERSTE raketa
Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""
| 22.6. 2026 18:30:30 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 807,00+19,00 (+0,68%) 16:16 22.6. 2026 |
2 810,00+16,00 (+0,57%) 16:57 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 15:29|karel304|(94.112.210.xxx)
Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""
reagovatzobrazit vlákno27.6. 2016 15:26|tak jak|(193.165.128.xxx)
Vždyť to nemá žádnou logiku
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2016 14:49|kocan|(193.164.219.xxx)
A co houby, taky rostou?
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:31|kocan|(193.164.219.xxx)
Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:14|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak to zase vypadá na pořádný sešup. Snad to příští týden skončí.
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2016 10:31|tak jak|(82.209.58.xxx)
Na konci týdne 500? A to má člověk zůstat klidný!
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:51|syncman|(80.250.25.xxx)
zacnu na 540
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:46|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak jsem to neodhadl - to je ale fičák!!! Tak kde dnes? Že by 570?
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2016 10:26|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak dnes asi těch 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:30|tak jak|(82.209.58.xxx)
Že by 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:12|zany|(185.16.181.xxx)
Proč jdeme dolů? Pokud Erste ustála prodej takového množství akcií tak by dnes pokud to tam zas nějakej trotl nebude házet lopatou měli jít k 690...
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 12:23|kocan|(193.164.219.xxx)
Ví někdo, co znamená u divi ERSTE -hrubá,formou splátky kapitálu- ?
To se teda nedaní?
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 10:25|kocan|(193.164.219.xxx)
EX datepro burzu byla 17.5,púvodně to měli i pro RMS, pak se opravili na 19.5 pro RMS.
Mě taky maštvali chybnou informací, protože byl 17 propad a mohl jsem dokoupit. Po infu to vylítlo víc jak divi oboje takže neberu.
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2016 15:42|tak jak|(193.165.128.xxx)
To je pěkný fičák
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2016 10:48|zany|(185.16.181.xxx)
Vylezeme na 670 do týdne?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2016 11:23|kocan|(193.164.219.xxx)
Neví někdo , proč má stejný ex-date erste a VIG ? Skutečně je dnes už na obou trzích bez dividendy?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2016 15:18|kocan|(193.164.219.xxx)
Druhý den už teče krev, chci ředit, ale nevím co dřív,(PX).
A ten čez moc už dolu nechce,níž už byl 21.1.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:54|kocan|(193.164.219.xxx)
No to jsem taky četl a tak jsem se chtěl svézt na vlnce. Asi nástup brzo.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:42|kocan|(193.164.219.xxx)
Já chci taky poučit,přibral jsem ráno za 665.Teď abych snad ředil.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2016 19:05|_mac_|(83.240.101.xxx)
jak s tim souvisi stepeni akcii?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.