ERSTE BANK: zase jenom přihlížím
bohuzel Lynx neumi bcpp. A jak prechazite? Prodavate portfolio? Resite prechod uz ted nebo to nechate na listopad?
| 23.6. 2026 7:44:55 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 810,00+16,00 (+0,57%) 16:57 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2015 11:13|syncman|(94.113.137.xxx)
bohuzel Lynx neumi bcpp. A jak prechazite? Prodavate portfolio? Resite prechod uz ted nebo to nechate na listopad?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2015 14:46|kocan|(193.164.219.xxx)
Je to možný, že by VH byla až v prosinci? Nebo už byla?
reagovatzobrazit vlákno10.3. 2015 13:27|karel304|(213.192.3.xxx)
Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2015 11:33|Edgar|(94.113.95.xxx)
Po dvou ztrátových čtvrtletích by Erste měla dle našeho odhadu dosáhnout ve 4Q nepatrného zisku při 5 mil. EUR.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/159291-projekce-hospodareni-erste-group-za-4q-2014
Na to, že ČS zašle do Rakouska za 4Q opět něco přes 4 mld. CZK mi to také nepříjde skvělé.
Půjde tedy spíš jen o výhled co do budoucna.
reagovatzobrazit vlákno29.10. 2014 19:02|many|(85.207.17.xxx)
KaR: klídek a bez emocí :) Přinejhorším to holt odepíšu, no...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2014 9:50|syncman|(213.220.234.xxx)
Tak konecne vydelano! V patek jsem prodal pulku za 515, dneska druhou za 561 :)
Jak si myslite, ze to bude vypadat po vysledcich?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:50|many|(85.207.17.xxx)
No jo, já napíšu jen, když mně něco nebo někdo hóódně pobaví.
A Bakalů - to je na prd, mám 1M ks za 0.78 a nevím, jestli se toho někdy slušně zbavím :( Ale jestli tu ještě chvíli vydržíš, tak se třeba i tohle okotí...
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:14|many|(85.207.17.xxx)
Prokrindapána:o Ještě jachty, kočičky a zrak tradera upřený do dáli při vyhodnocování informací od velkých kluků, prosím... Pak už jenom freeboy, diblík a budete zase kompletní :D
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:06|kocan|(193.164.219.xxx)
Pujdu se podívat, jesli aspoň nevyrostly houby.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:05|kocan|(193.164.219.xxx)
Tak si myslím, že ksem tu korekcičku prokaučoval.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2014 13:07|karel304|(213.192.3.xxx)
SDRL (http://www.marketwatch.com/investing/Stock/SDRL?countrycode=US) jsem nedávno koupil, ve 2 várkách, průměr $25. U Patrie za $14,90 poplatek/1 obchod, určitě se ale najdou levnější brokeři.
reagovatzobrazit vlákno9.10. 2014 14:00|kocan|(193.164.219.xxx)
Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2014 11:33|kocan|(193.164.219.xxx)
Začíná to být silný tabáček,skoro PARTAGAS, protože PROČ ??
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 21:44|Edgar|(94.113.95.xxx)
ČS to má moc dobře spočítané. Mají údajně přes 5 milionů klientů a když zdraží o 20 Kč měsíčně a pár lidí odejde k jiným bankám, tak na tom stále královsky vydělají. Většinu klientů ČS považuji za ultra konzervativní diletanty, kteří se pro svou neznalost a lenost připravují ročně o více jak 2000 Kč. Smutný na tom je to, že mezi nimi jsou i tací, co otáčí každou korunu.
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 9:25|kocan|(193.164.219.xxx)
A co potom, další jízda dolů?
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2014 15:58|kocan|(193.164.219.xxx)
Nesmutněte, je nás víc. Kdybych rok nešachoval s portfoliem, tak jsem ho měl o 100000 K cennější.
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2014 21:11|AkcieStepan|(83.240.70.xxx)
toto považuji (bez osobní zkušenosti) za strašnou kravinu...nebo jak někde psali ""novodobé prodávání předražených hrnců nahradil prodej NeuroRestartu"". Za takovou ""předváděčku"" zaplatí jen naprostý naivka (i když uznávám, že fungující techniky psychologie zde úspěšně používají), bludný balvan je myslím nemine.
reagovatzobrazit vlákno27.9. 2014 0:34|karel304|(213.192.3.xxx)
To Cipísek: ""1290030 Sep 24, 13:21:06 cipísek ... , ale pokud bude dax dnes v plus, bude pak aspon dvakrat minus""
Fakt to vyšlo, smekám...Koule nějak věděly že dnes nastane ""Bill Gross is leaving PIMCO"" - bez téhle zprávy by byl velmi pravděpodobně DAX dneska v plusu...
reagovatzobrazit vlákno31.7. 2014 7:47|syncman|(213.220.234.xxx)
http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/7/31/vysledky-erste-group-bank-2Q2014/
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2014 19:22|karel304|(213.192.3.xxx)
To icarus1982, bonusové certifikáty ERSTE:
No právě ten certifikát co zmiňuješ co se vyknockoutoval na propadu kursu ERSTE pod 481.5 mám. Naštěstí ale ne za emisní cenu 1.000+1% poplatku, ale za průměrnou nákupní cenu cca 815. To je stejné jako držet samotné akcie ERSTE s nákupní cenou cca 523 Kč (kdo kupoval certifikát za 1000 ten potřebuje aspoň k návratu investice kurs ERSTE 642 v den vypršení). Ovšem samotnou ERSTE jde držet libovolně dlouho a vysedět - to se mi u ERSTE zatím vždycky povedlo - certifikát ale 29.10. skončí a vypořádá se podle ceny ERSTE tento den (tedy mínus tučný poplatek cca 17 EUR).
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.