reagovatzobrazit vlákno10.3. 2015 13:27|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: OTP Bank
Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2015 11:33|Edgar|(94.113.95.xxx)
ERSTE BANK: erste do portfolia
Po dvou ztrátových čtvrtletích by Erste měla dle našeho odhadu dosáhnout ve 4Q nepatrného zisku při 5 mil. EUR.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/159291-projekce-hospodareni-erste-group-za-4q-2014
Na to, že ČS zašle do Rakouska za 4Q opět něco přes 4 mld. CZK mi to také nepříjde skvělé.
Půjde tedy spíš jen o výhled co do budoucna.
reagovatzobrazit vlákno29.10. 2014 19:02|many|(85.207.17.xxx)
ERSTE BANK: SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........
KaR: klídek a bez emocí :) Přinejhorším to holt odepíšu, no...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2014 9:50|syncman|(213.220.234.xxx)
ERSTE BANK: Po vysledcich???
Tak konecne vydelano! V patek jsem prodal pulku za 515, dneska druhou za 561 :)
Jak si myslite, ze to bude vypadat po vysledcich?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:50|many|(85.207.17.xxx)
ERSTE BANK: SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........
No jo, já napíšu jen, když mně něco nebo někdo hóódně pobaví.
A Bakalů - to je na prd, mám 1M ks za 0.78 a nevím, jestli se toho někdy slušně zbavím :( Ale jestli tu ještě chvíli vydržíš, tak se třeba i tohle okotí...
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:14|many|(85.207.17.xxx)
ERSTE BANK: SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........
Prokrindapána:o Ještě jachty, kočičky a zrak tradera upřený do dáli při vyhodnocování informací od velkých kluků, prosím... Pak už jenom freeboy, diblík a budete zase kompletní :D
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:06|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: BRÁNY PEKEL SE OTEVÍRAJÍ ......
Pujdu se podívat, jesli aspoň nevyrostly houby.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:05|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: BRÁNY PEKEL SE OTEVÍRAJÍ ......
Tak si myslím, že ksem tu korekcičku prokaučoval.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2014 13:07|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: ach jo
SDRL (http://www.marketwatch.com/investing/Stock/SDRL?countrycode=US) jsem nedávno koupil, ve 2 várkách, průměr $25. U Patrie za $14,90 poplatek/1 obchod, určitě se ale najdou levnější brokeři.
reagovatzobrazit vlákno9.10. 2014 14:00|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: EsAge antiEfect
Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2014 11:33|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: kuááá, kdy už se to otočí?
Začíná to být silný tabáček,skoro PARTAGAS, protože PROČ ??
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 21:44|Edgar|(94.113.95.xxx)
ERSTE BANK: 66 miliard
ČS to má moc dobře spočítané. Mají údajně přes 5 milionů klientů a když zdraží o 20 Kč měsíčně a pár lidí odejde k jiným bankám, tak na tom stále královsky vydělají. Většinu klientů ČS považuji za ultra konzervativní diletanty, kteří se pro svou neznalost a lenost připravují ročně o více jak 2000 Kč. Smutný na tom je to, že mezi nimi jsou i tací, co otáčí každou korunu.
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 9:25|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste podle grafu
A co potom, další jízda dolů?
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2014 15:58|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Es-Age, Goldman Sachs a já
Nesmutněte, je nás víc. Kdybych rok nešachoval s portfoliem, tak jsem ho měl o 100000 K cennější.
ERSTE BANK: reakce na NeuroRestart
toto považuji (bez osobní zkušenosti) za strašnou kravinu...nebo jak někde psali ""novodobé prodávání předražených hrnců nahradil prodej NeuroRestartu"". Za takovou ""předváděčku"" zaplatí jen naprostý naivka (i když uznávám, že fungující techniky psychologie zde úspěšně používají), bludný balvan je myslím nemine.
reagovatzobrazit vlákno27.9. 2014 0:34|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: erste nahoru
To Cipísek: ""1290030 Sep 24, 13:21:06 cipísek ... , ale pokud bude dax dnes v plus, bude pak aspon dvakrat minus""
Fakt to vyšlo, smekám...Koule nějak věděly že dnes nastane ""Bill Gross is leaving PIMCO"" - bez téhle zprávy by byl velmi pravděpodobně DAX dneska v plusu...
reagovatzobrazit vlákno31.7. 2014 7:47|syncman|(213.220.234.xxx)
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2014 19:22|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: pribeh krutosti
To icarus1982, bonusové certifikáty ERSTE:
No právě ten certifikát co zmiňuješ co se vyknockoutoval na propadu kursu ERSTE pod 481.5 mám. Naštěstí ale ne za emisní cenu 1.000+1% poplatku, ale za průměrnou nákupní cenu cca 815. To je stejné jako držet samotné akcie ERSTE s nákupní cenou cca 523 Kč (kdo kupoval certifikát za 1000 ten potřebuje aspoň k návratu investice kurs ERSTE 642 v den vypršení). Ovšem samotnou ERSTE jde držet libovolně dlouho a vysedět - to se mi u ERSTE zatím vždycky povedlo - certifikát ale 29.10. skončí a vypořádá se podle ceny ERSTE tento den (tedy mínus tučný poplatek cca 17 EUR).
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2014 15:18|Majkla007|(88.100.206.xxx)
ERSTE BANK: pribeh krutosti
Myslím, že do té doby bude dno pravděpodobně ještě mnohem níže . . . Zatím nikdo jasně neví jaké ztráty ERSTE vykáže, ale určitě to nebudou žádná pozitivní čísla. Počkat do 30. 07. a pak se uvidí jestli je čas na investice. ERSTE již nejednou nepříjemně překvapilo a pády to byly tvrdé . . .
ERSTE BANK: Vítkovice
Zveřejnili výroční zprávu, účetní uzávěrku. Zobraz si graf a zatrhni ""události"", zobrazí se ti na grafu terčík (ikona) - rozklikni ji a máš to. Má to skoro 300 stran, tak to zkoumat asi nebudu. Vítkovice držím od kuponovky, když byly za 750 tak jsem ještě negambloval. Nechám si je nejspíš na památku až do důchodu.