reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 12:36|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: no
Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:51|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: no
Fortuna na RMS klesá proto, protože dnešním dnes již není nárok na dividendu. Takže jen technický pokles. O štístku neuvažuji. malé emise po předchozích bankrotech vůbec v úvahu již brát nebudu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:45|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: no
Já vím. Estera teď tvoří skoro 100 procent mého portfolia a to znamená jediné. Výhledově pokles o 95 procent.
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2014 18:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Nákupy v nedohlednu
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2014 13:16|syncman|(195.113.87.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE - Divi
BJ pripsal v 11 hodin
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:24|syncman|(195.113.87.xxx)
ERSTE BANK: Erste na lokalnim vrcholu?
ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:16|syncman|(195.113.87.xxx)
ERSTE BANK: Erste na lokalnim vrcholu?
Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 11:43|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 8:52|syncman|(195.113.87.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 20:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 15:35|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 14:21|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 9:24|syncman|(195.113.87.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE doporučení & cílové ceny
RSI okolo 30, ja myslim, ze by mohla projit rustovou korekci. Uplne jsem nepobral ten vcerejsi open, kdy po 2 minutach byla za 640 za dalsi 2 minuty za 617
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2014 11:55|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Černý kůň 2014 zapomenut, jedeme na 490 ?
KB zpátky na 3000,-, Erste 420.