ERSTE BANK: no
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
| 27.6. 2026 5:37:32 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 12:36|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:51|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Fortuna na RMS klesá proto, protože dnešním dnes již není nárok na dividendu. Takže jen technický pokles. O štístku neuvažuji. malé emise po předchozích bankrotech vůbec v úvahu již brát nebudu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:45|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Já vím. Estera teď tvoří skoro 100 procent mého portfolia a to znamená jediné. Výhledově pokles o 95 procent.
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2014 18:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2014 13:16|syncman|(195.113.87.xxx)
BJ pripsal v 11 hodin
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:24|syncman|(195.113.87.xxx)
ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:16|syncman|(195.113.87.xxx)
Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 11:43|kocan|(193.164.219.xxx)
No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?
reagovatzobrazit vlákno22.5. 2014 8:52|syncman|(195.113.87.xxx)
50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 20:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 15:35|kocan|(193.164.219.xxx)
To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 14:21|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2014 9:24|syncman|(195.113.87.xxx)
RSI okolo 30, ja myslim, ze by mohla projit rustovou korekci. Uplne jsem nepobral ten vcerejsi open, kdy po 2 minutach byla za 640 za dalsi 2 minuty za 617
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2014 11:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KB zpátky na 3000,-, Erste 420.
reagovatzobrazit vlákno15.5. 2014 20:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zajímavé, že banky začaly padat, indexy v Evropě taky ale ušatí se drží zuby nechty. Esteru jsem chtěl za 20 nabírat ve velkém s tím, že nákupy za 742 a 660 ji tam určitě dostanou ale ze současného vývoje jsem trochu nervózní. Banku nakoupím, až Ušatí spadnou aspoň o 20 procent. Protože až tam dorazí mega korekce, bude padat na PXu skoro vše bez ohledu na to, kolik to klesne předtím. Takže nákup Estery ve větším příjde až padnou indexy u ušatých, dříve ne.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Věřím v Esteru pod 600, ba dokonce pod 500 ale to by musela pořádně ruku k dílu přiložit Ukrajina.Poslední nákup zatím za 660 a další bude max za těch 600. Přemýšlím nad doředěním CETV za 50. Jenže to pořádně začne padat vždy až je u nás zavřeno...Snad to do konce dne zase nezkoriguje.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2014 19:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2014 16:11|mize|(86.61.211.xxx)
Jak vidíte další vývoj Erste? Vyrazí na sever?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.