Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 11:41
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

27.6. 2026 11:41:53BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 128 129 130 1950

ERSTE BANK:  ERSTE - Divi

BJ pripsal v 11 hodin

ERSTE BANK:  Erste na lokalnim vrcholu?

ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)

ERSTE BANK:  Erste na lokalnim vrcholu?

Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

No tak na gapu jsme byli, tak kam jsedeme, pod 600?

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

50denni MA cca 660, myslite, ze se tam doplizi?

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

Vycházím z historie. Čeho jsem měl nejvíc, to bylo posléze zmasakrováno poklesem min o 90 procent. Teď mám nejvíce Estery...

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

To je zbožný přání neboli zásek, ale fakticky by mohli sestoupit na500K.

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

Jen upozorňuji, že moje portfolio je skoro 90 procent Estera a to znamená jediné. Výhledově pád min o 90 procent dolů. čeho bylo v portfoliu nejvíc, padlo na nulu nebo skoro na nulu - Kit, NWR a CETV. Na řadě je teď Estera. Výhledově 50 Kč/ks.

ERSTE BANK:  ERSTE doporučení & cílové ceny

RSI okolo 30, ja myslim, ze by mohla projit rustovou korekci. Uplne jsem nepobral ten vcerejsi open, kdy po 2 minutach byla za 640 za dalsi 2 minuty za 617

ERSTE BANK:  Černý kůň 2014 zapomenut, jedeme na 490 ?

KB zpátky na 3000,-, Erste 420.

ERSTE BANK:  no

Zajímavé, že banky začaly padat, indexy v Evropě taky ale ušatí se drží zuby nechty. Esteru jsem chtěl za 20 nabírat ve velkém s tím, že nákupy za 742 a 660 ji tam určitě dostanou ale ze současného vývoje jsem trochu nervózní. Banku nakoupím, až Ušatí spadnou aspoň o 20 procent. Protože až tam dorazí mega korekce, bude padat na PXu skoro vše bez ohledu na to, kolik to klesne předtím. Takže nákup Estery ve větším příjde až padnou indexy u ušatých, dříve ne.

ERSTE BANK:  jak to vidíte s erste? 643

Věřím v Esteru pod 600, ba dokonce pod 500 ale to by musela pořádně ruku k dílu přiložit Ukrajina.Poslední nákup zatím za 660 a další bude max za těch 600. Přemýšlím nad doředěním CETV za 50. Jenže to pořádně začne padat vždy až je u nás zavřeno...Snad to do konce dne zase nezkoriguje.

ERSTE BANK:  Pryč z Erste.

Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.

ERSTE BANK:  Erste

Jak vidíte další vývoj Erste? Vyrazí na sever?

ERSTE BANK:  Dolů

Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.

ERSTE BANK:  Dolů

Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.

ERSTE BANK:  Dolů

Tak pojď pojď. Moje poslední nákupka 660 to táhne dolů za pačesy. A pak hvízd pod 600 a následně pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.

ERSTE BANK:  tradefio

tak tohle je uz moc v patek se hrouti burza rusaci zabrali ukacka a vsichni v pici a dneska je po krizi...........

1 128 129 130 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

27.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz