reagovatzobrazit vlákno17.3. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: tradefio
Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: tradefio
Žádná korekce nebyla. Indexy u Ušatých se skoro nehly z místa. Pokles na cca 16000 na DJ je k smíchu. Pořád čekám na těch -20 - -40 na jejich indexech, což někteří predikují. Jednou to tu kolmici směrem dolů dát prostě musí. Estera mě dneska zklamala ale dalo se to čekat. No nic, dosavadní nákupy neprodejné do doby, než se kurz dostane pod 500.
ERSTE BANK: tradefio
tak tohle je uz moc v patek se hrouti burza rusaci zabrali ukacka a vsichni v pici a dneska je po krizi...........
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2014 22:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Zdravím, Cipísku
Teď bude týden o ničem. Příměří do 21.3. znamená, že trhy budou stagnovat nebo mírně růst. A to jsem doufal v dokoupení Estery v intervalu 590-600 hned v pondělí...
reagovatzobrazit vlákno15.3. 2014 16:04|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj
Stoplossy nastavovat nebudu. Věřím, že se zase nahoru podívá, když se ekonomiky v eurozóně začínají zvedat. Ale vzhledem k tomu, kolik stála v roce 2009 (200) a 2011 (285), tak mám ve vetším strach ve větším nalézt. Kupovat ale postupně třeba, protože jinak bych byl naštvaný, kdyby se to otočilo dříve a já tomu ani v nejmenším nevyužil...
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2014 18:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj
Vigwam je drahý a Krocan jede na nulu, protože je čím dál tím více tunelovaný. Výhled na tři akcie, které mě dostaly na mizinu zůstává : Krocan, Nervák a CETV bankrot. Minimálně jedna z nich už do konce tohoto roku. Jinak doufám, že referendum během víkendu pošle trhy do větších ztrát. Pořád věřím na nákupy Estery pod 500 ale je třeba nabírat postupně, kdyby to náhodou mělo tendenci se otočit příliš brzy. V pondělí snad doběr za 590 a do pátku snad první větší pozice za cca 500-540.
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2014 14:49|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj
Bijec opět seká končetiny. Včerejší nástup za 660 začíná prolévat krev. Další výprask Estery je naplánován pod 600 a pak doufám, že tohle už způsobí jednodenní pokles o cca 15 procent, kdy příjde předposlední Boží šleh s cílem dostat to až pod 350. Já tu akcií za ty nárůsty poslední týdnů utopím v krvi. Další cíle jako Štístko a Plíny se mi nehýbají, Vigwam a Krabice zatím klesají málo...
ERSTE BANK: Je to předražená akcie, velmi drahá
jojo az bude za 2KC vemu za dva miče.....................
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 16:21|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Taky dnes byla VH telefoniky, ale pro nás asi nic nového není.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 15:22|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Zastávka před pádem , nebo dno?
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:05|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Musel by přijít nějaký globální průšvih, aby to hodilo -20 za dva dny a celkově spadlo na cca 300. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že se něco takového stane. Kupuji ji po malých částech. Velký nákup je naplánován až kolem těch 350-400 jako posledně.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:01|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Hlásím úder sekerou smrti. Nákup za 660, druhý po 742. Další šleh naplánován za cca 600 a pak za dalších 10 procent dolů. Já toho skunka na kolena dostanu.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 10:58|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Kéř by to doklesalo aspoň na 400K.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2014 13:49|mize|(86.61.211.xxx)
ERSTE BANK: evropské banky
Kde je možno se zlatem obchodovat a jak? Mohl bys poradit? Budu rád, za každý pozitivní příspěvek.
Nikdy jsem se zlatem neobchodoval, proto tento dotaz.
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 15:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: dobrý odhadce vývoje mnoha kursu je Cipísek_ kurs Erste predikce
Jsem z vývoje Estery hodně zničený. Místo pokračování poklesu zase nepřetržitý růst. Po slabých výsledcích. O korekce indexů v nedohlednu. Měl jsem ji na těch cca 670-ti dojebat. Pokyn byl na 660ti...
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 13:51|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: erste
To zvednou daně určitě, když Zaorálek slibuje rozdávání peněz Ukrajině.
reagovatzobrazit vlákno19.2. 2014 18:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Jedině dolů
Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2014 17:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 14:34|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 11:22|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.