Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:07
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

28.6. 2026 12:07:19BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 800,00

-10,00 (-0,36%)

16:56 26.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 134 135 136 1950

ERSTE BANK:  žádnou paniku, amíci si to s rusákama vyříkaj

Bijec opět seká končetiny. Včerejší nástup za 660 začíná prolévat krev. Další výprask Estery je naplánován pod 600 a pak doufám, že tohle už způsobí jednodenní pokles o cca 15 procent, kdy příjde předposlední Boží šleh s cílem dostat to až pod 350. Já tu akcií za ty nárůsty poslední týdnů utopím v krvi. Další cíle jako Štístko a Plíny se mi nehýbají, Vigwam a Krabice zatím klesají málo...

ERSTE BANK:  Je to předražená akcie, velmi drahá

jojo az bude za 2KC vemu za dva miče.....................

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Taky dnes byla VH telefoniky, ale pro nás asi nic nového není.

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Zastávka před pádem , nebo dno?

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Musel by přijít nějaký globální průšvih, aby to hodilo -20 za dva dny a celkově spadlo na cca 300. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že se něco takového stane. Kupuji ji po malých částech. Velký nákup je naplánován až kolem těch 350-400 jako posledně.

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Hlásím úder sekerou smrti. Nákup za 660, druhý po 742. Další šleh naplánován za cca 600 a pak za dalších 10 procent dolů. Já toho skunka na kolena dostanu.

ERSTE BANK:  Kdy se to otočí ?

Kéř by to doklesalo aspoň na 400K.

ERSTE BANK:  evropské banky

Kde je možno se zlatem obchodovat a jak? Mohl bys poradit? Budu rád, za každý pozitivní příspěvek.
Nikdy jsem se zlatem neobchodoval, proto tento dotaz.

ERSTE BANK:  dobrý odhadce vývoje mnoha kursu je Cipísek_ kurs Erste predikce

Jsem z vývoje Estery hodně zničený. Místo pokračování poklesu zase nepřetržitý růst. Po slabých výsledcích. O korekce indexů v nedohlednu. Měl jsem ji na těch cca 670-ti dojebat. Pokyn byl na 660ti...

ERSTE BANK:  erste

To zvednou daně určitě, když Zaorálek slibuje rozdávání peněz Ukrajině.

ERSTE BANK:  Jedině dolů

Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.

ERSTE BANK:  Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013

Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.

ERSTE BANK:  Erste Bank 810 plus !

To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.

ERSTE BANK:  Erste Bank 810 plus !

Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.

ERSTE BANK:  780?

Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.

ERSTE BANK:  780 Potvrzuji Cipískova slova...

Tak jak dál na Erste?

ERSTE BANK:  Daně

Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.

ERSTE BANK:  Daně

Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.

ERSTE BANK:  černý kůň se splašil a běží opačným směrem

Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.

ERSTE BANK:  Sekera smrti opět v akci - Estero, těš se na 90-tiprocentní pokles

Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...

1 134 135 136 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

28.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz