ERSTE BANK: Kdy se to otočí ?
Zastávka před pádem , nebo dno?
| 28.6. 2026 12:07:19 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 15:22|kocan|(193.164.219.xxx)
Zastávka před pádem , nebo dno?
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:05|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Musel by přijít nějaký globální průšvih, aby to hodilo -20 za dva dny a celkově spadlo na cca 300. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že se něco takového stane. Kupuji ji po malých částech. Velký nákup je naplánován až kolem těch 350-400 jako posledně.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 11:01|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Hlásím úder sekerou smrti. Nákup za 660, druhý po 742. Další šleh naplánován za cca 600 a pak za dalších 10 procent dolů. Já toho skunka na kolena dostanu.
reagovatzobrazit vlákno12.3. 2014 10:58|kocan|(193.164.219.xxx)
Kéř by to doklesalo aspoň na 400K.
reagovatzobrazit vlákno11.3. 2014 13:49|mize|(86.61.211.xxx)
Kde je možno se zlatem obchodovat a jak? Mohl bys poradit? Budu rád, za každý pozitivní příspěvek.
Nikdy jsem se zlatem neobchodoval, proto tento dotaz.
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 15:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jsem z vývoje Estery hodně zničený. Místo pokračování poklesu zase nepřetržitý růst. Po slabých výsledcích. O korekce indexů v nedohlednu. Měl jsem ji na těch cca 670-ti dojebat. Pokyn byl na 660ti...
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2014 13:51|kocan|(193.164.219.xxx)
To zvednou daně určitě, když Zaorálek slibuje rozdávání peněz Ukrajině.
reagovatzobrazit vlákno19.2. 2014 18:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2014 17:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 14:34|kocan|(193.164.219.xxx)
To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 11:22|kocan|(193.164.219.xxx)
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 15:59|kocan|(193.164.219.xxx)
Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 14:56|kocan|(193.164.219.xxx)
Tak jak dál na Erste?
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 11:41|kocan|(193.164.219.xxx)
Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2014 20:02|kocan|(193.164.219.xxx)
Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.
reagovatzobrazit vlákno3.2. 2014 19:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2014 17:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 19:45|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže co z toho, když u nás Estera rostla jak šílená místo aby dále klesala.
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dnešek opět potvrzuje, že žádná korekce se na indexech konat nebude. Ten minipokles posledních dvou-tří dnů je to samé co nic a včerejší silný pokles Estery vystřídal dneska ještě silnější růst. Cíl zůstává. Prodej nad 1400.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2014 12:55|mize|(86.61.211.xxx)
Cipísku, jaká je vyhlídka na ČEZ?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.