reagovatzobrazit vlákno19.2. 2014 18:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Jedině dolů
Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2014 17:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 14:34|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 11:22|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
Vidím ji taky nad 800K.Pokud to nezkazí divoký východ.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 15:59|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: 780?
Děkuju, čtu to, jen jsem měl na mysli, jestli je víc lidí,co si myslí,že pak taky popojedem nad 800K. Nejsem intradenní.
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 14:56|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: 780 Potvrzuji Cipískova slova...
Tak jak dál na Erste?
reagovatzobrazit vlákno7.2. 2014 11:41|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Daně
Ve vývoji akcie KITD vypisuje zrušení akcie 17 a 18.9.2013,tak to máš dobrý,
aspoň přikrýt zisky.
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2014 20:02|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Daně
Radku,pokud jsi koupil KITD před méně než 6 měsíci do krachu, tj.ukončení obchodování ,tak je to ztráta k započítání.Piksel je jiná akcie a musel sis ji koupit a nemůžeš ji prodat. Tak to vidím já.
Držení kitu přes 6 měsíců a pak krach se do ztráty započítat nedá,bohužel.
reagovatzobrazit vlákno3.2. 2014 19:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: černý kůň se splašil a běží opačným směrem
Koukám, že moje sekera smrti zaťata za 742 pomohla, další krvavá rána se blíží. Ideální by byl pád na cca 25 euro , pak rána sekerou a finální pokles na 20 euro.Do pátku snad pod 700 bude.Aspoň -5 procent za jeden den by jednou mohlo být, když už ne 10.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2014 17:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Sekera smrti opět v akci - Estero, těš se na 90-tiprocentní pokles
Dneska jsem začal s likvidací Estery. Sekeru smrti jsem na ni poslal za 742 ale jen v polovičním množství oproti původnímu plánu. Tentokrát už nad 800 nepoleze. Další rána bude za 690 a následně to budu brát co deset procent dolů.Snad příjde nějaký den, co většina titulů ztratí více jak 10 procent za jeden den...
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 19:45|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: černý kůň se splašil a běží opačným směrem
Jenže co z toho, když u nás Estera rostla jak šílená místo aby dále klesala.
reagovatzobrazit vlákno28.1. 2014 16:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: černý kůň se splašil a běží opačným směrem
Dnešek opět potvrzuje, že žádná korekce se na indexech konat nebude. Ten minipokles posledních dvou-tří dnů je to samé co nic a včerejší silný pokles Estery vystřídal dneska ještě silnější růst. Cíl zůstává. Prodej nad 1400.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2014 12:55|mize|(86.61.211.xxx)
ERSTE BANK: černý kůň se splašil a běží opačným směrem
Cipísku, jaká je vyhlídka na ČEZ?
reagovatzobrazit vlákno23.1. 2014 16:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE BUBLINA
Tady nechápu, jak může být Estera blízko cen jako v rce 2011, když je HDP nula oproti +cca 3 v roce 2011. Prostě když roste tak roste, bez ohledu na výsledky apod. Dokud nepříjde globální korekce indexů, růst bude dál, klidně až na 1600. A jelikož se nezdá, že by ještě někdy nějaká větší korekce byla, doporučuji Esteru neprodávat.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2014 19:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Dolů už nikdy
I další víc jak 3 procenta. Čekáni na korekci už vzdávám. Ta už nepříjde nikdy. Takže měním cílovku na Ester na 1600, kde jsem kupoval před krizí a mám ty kusy dodnes.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2014 11:16|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: ?
Pánové,příznivci NWR a i ČEZu,
podívejte se z okna a do bedny na zprávy.Pokud sem nepřijde v únoru to, jak je teď v USA, tak si NWR en. uhlí prodá kam? Je to hruboprach i z těžby
koksáku.Takže teď srovnávat s těžařem v USA prostě nejde. A u ĆEZu a ost. se teplé
počasí na zisku taky projeví.
pozn. Mám topič.průkaz, nemám práci a jedu v tom s vámi.
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 20:33|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: ?
Myslel jsem, že v dole může být jen jeden druh uhlí, buď koksovatelné nebo energetické. Jestliže energetického je kolem 40-ti procent, tak proč nárůst jeho ceny z posledních měsíců Nerváka nahoru nevystřelilo, jako doly v Améru? A ta cena uhlí, 101 EUR/t na 4Q, to je cena za jaké uhlí?
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 19:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: ?
Tak to jsou jen spekulace. Nic pozitivního pro Ester se tedy nestalo. Ještě k Nerváku - nechápu, proč se pořád řeší cena koksovatelného uhlí, když to se těží jen v Paskovu, který se zavře. Zbytek dává energetické uhlí. Pak ale nechápu, proč s americkýma těžařama neroste i Nervák, když energetické uhlí napojené přímo na cenu břidlicového plynu, v posledních měsících rostlo...
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: ?
Předražené i nadále roste. Proš ta Estera letí nahoru? Dneska nebo včera byla nějaká zmínka o Rakousku či Bulharsku? Nějaký zákon či snad akvizice...Nějaké info bylo ale nemohu to najít. Nevíte někdo, o co šlo?
reagovatzobrazit vlákno8.1. 2014 10:24|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Typická ukázka !?
Omyl, Cipísek to tu psal.