reagovatzobrazit vlákno24.4. 2017 16:02|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: DAX+DJ vše na max !!! a nejen to....:-)
Tak jsem odprodal posledmí kusy za 858K, co držím přes 3roky, takže mimo daň. ale kam až to pujde? a ta Koruna taky neposiluje, jak jsem čekalTak asi až to Lepenka za 14dní vyhraje, tak to koupím zpátky.A nejem Erste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2017 15:37|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: akcie na majitele
A co akcie neproplacené ve lhůtě,tam je náhrada pryč.
Koukám , kolik je těch podniků teď Babišových !!!
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2017 14:13|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: výsledky!
Koukám na to , jakýsi výplach dnes.
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2017 10:10|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Díky za radu. Asi to zdaním i u nás - tech pár korun nestojí za tu práci kolem.