ERSTE BANK: reakce na NeuroRestart
toto považuji (bez osobní zkušenosti) za strašnou kravinu...nebo jak někde psali ""novodobé prodávání předražených hrnců nahradil prodej NeuroRestartu"". Za takovou ""předváděčku"" zaplatí jen naprostý naivka (i když uznávám, že fungující techniky psychologie zde úspěšně používají), bludný balvan je myslím nemine.


