reagovatzobrazit vlákno14.4. 2014 19:23|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Pryč z Erste.
Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.
reagovatzobrazit vlákno9.4. 2014 16:11|mize|(86.61.211.xxx)
ERSTE BANK: Erste
Jak vidíte další vývoj Erste? Vyrazí na sever?
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 13:15|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Dolů
Tak pojď pojď. Moje poslední nákupka 660 to táhne dolů za pačesy. A pak hvízd pod 600 a následně pod 500.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 14:21|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Dolů
Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2014 14:21|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Dolů
Je to pěkně rudý ,to mý ptf, ale ten čez nějak dolů už moc nechce.