reagovatzobrazit vlákno19.2. 2014 18:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Jedině dolů
Co s Ester?No doporučuji prodávat seč síly stačí. Po bankrotech ECM, CETV, Nerváka a Kitkatu je Estera nejvíce zastoupena v mém portfoliu a to znamená co? Riziko poklesu o více jak 90 procent takže 50-tka volá. Brzy bude rovná čára dolů.A v to tiše doufám.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2014 17:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank teď půjde jen dolů. Profit Warning: Zisk jen 60 mil. v 2013
Být taková zpráva na Nerváku nebo CETV, tak místo -3 je -30 procent...Klasika. A navíc koukám, že Estera zase leze nahoru. Neuvěřitelné ale nic neobvyklého. Předražené leze pořád nahoru kdežto poražení dále klesají.
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2014 14:34|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erste Bank 810 plus !
To jsou dnes kšefty na tej Erste, že by klid před tsunami?
Ostatní na PX taky nic moc pohyb.