Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 2:46
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

22.6. 2026 2:46:43BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 794,00

+12,00 (+0,43%)

16:59 19.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 85 86 87 1950

ERSTE BANK:  ERSTE burza vs. RMS

Rozdíl kurzu vypadá jako by už bylo ex-date (to bude až na konci května) a ještě dividenda byla několikanásobná. Byla by to hezká arbitráž, ve skutečnosti ale to na těch 1.101 vyhnal někdo ve 12:48 (skutečně tam proběhlo pár obchodů), pak už se do 17h nezobchodovalo nic...

ERSTE BANK:  Esterka

Zatím jsem jen na PX.
Asi budu mít dost peněz až mě vytlačí z Fortuny,Pegasu a Uni.
Nějaká KB by se přibrat dala, Čezu mám dost, Tak se zatím vracím při poklesu do Detelu. V podstatě mi jde o divi tituly.
Taky si pohrávám s Penem.

ERSTE BANK:  Esterka

Taky bych přibral KB, ale tak pod 900K.
Ono to houpne , korekcička atd, pak se drbu proč jsem spěchal. viz VIG v r.15.
To pak nějaký spěch pro divi nezachrání.

ERSTE BANK:  Esterka

Už to asi nevydržím a pustím. nákup za 3-4 stovky. To snad musí sletět naráz.

ERSTE BANK:  Erste cena

Plašky se nachytaly, tak pojedem dolů?

ERSTE BANK:  Erste cena

Ano, to je ono. Jinak provozní zisk a další údaje o něco lepší než odhady takže mírný růst je logický, plus k tomu včerejší první zvednutí sazeb hraje taky ve prospěch ERSTE resp. spořky.

ERSTE BANK:  Erste cena

Škoda ,že nemám ekonomický vzdělání, páč si neumím vysvětlit, jak může stoupat cena akcie, když ohlásí meziroční propad o 36% a jede se dál nahoru.
Když se proti loňsku vydělalo o 205 milionů éček čistých míň, tak tam prostě nejsou, nebo je to jinak?

ERSTE BANK:  Erste cena

Je to možmý, nebo velcí hecují k nákupu a je potřeba se chystat na pád. Ty výsledky za Q tomu napovídají,

ERSTE BANK:  Dividendy

Erste plánuje 1.EUR. Za poslední roky je to nejlepší výplatní poměr. Nebo je nějaká změna?

ERSTE BANK:  DAX+DJ vše na max !!! a nejen to....:-)

Tak jsem odprodal posledmí kusy za 858K, co držím přes 3roky, takže mimo daň. ale kam až to pujde? a ta Koruna taky neposiluje, jak jsem čekalTak asi až to Lepenka za 14dní vyhraje, tak to koupím zpátky.A nejem Erste.

ERSTE BANK:  akcie na majitele

A co akcie neproplacené ve lhůtě,tam je náhrada pryč.
Koukám , kolik je těch podniků teď Babišových !!!

ERSTE BANK:  výsledky!

Koukám na to , jakýsi výplach dnes.

ERSTE BANK:  Zdanění dividendy

Díky za radu. Asi to zdaním i u nás - tech pár korun nestojí za tu práci kolem.

ERSTE BANK:  Zdanění dividendy

Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.

ERSTE BANK:  up

Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?

ERSTE BANK:  Vyprodáno!!

Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.

ERSTE BANK:  up

Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.

ERSTE BANK:  up

Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?

ERSTE BANK:  MONETA

Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.

ERSTE BANK:  Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?

Oprava :divi jako dividendy

1 85 86 87 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

22.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz