ERSTE BANK: Erste cena
Plašky se nachytaly, tak pojedem dolů?
| 22.6. 2026 5:50:17 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 794,00+12,00 (+0,43%) 16:59 19.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2017 11:36|kocan|(193.164.219.xxx)
Plašky se nachytaly, tak pojedem dolů?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2017 12:34|karel304|(94.112.210.xxx)
Ano, to je ono. Jinak provozní zisk a další údaje o něco lepší než odhady takže mírný růst je logický, plus k tomu včerejší první zvednutí sazeb hraje taky ve prospěch ERSTE resp. spořky.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2017 12:03|kocan|(193.164.219.xxx)
Škoda ,že nemám ekonomický vzdělání, páč si neumím vysvětlit, jak může stoupat cena akcie, když ohlásí meziroční propad o 36% a jede se dál nahoru.
Když se proti loňsku vydělalo o 205 milionů éček čistých míň, tak tam prostě nejsou, nebo je to jinak?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2017 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
Je to možmý, nebo velcí hecují k nákupu a je potřeba se chystat na pád. Ty výsledky za Q tomu napovídají,
reagovatzobrazit vlákno3.5. 2017 6:02|Mill|(88.102.147.xxx)
Erste plánuje 1.EUR. Za poslední roky je to nejlepší výplatní poměr. Nebo je nějaká změna?
reagovatzobrazit vlákno24.4. 2017 16:02|kocan|(193.164.219.xxx)
Tak jsem odprodal posledmí kusy za 858K, co držím přes 3roky, takže mimo daň. ale kam až to pujde? a ta Koruna taky neposiluje, jak jsem čekalTak asi až to Lepenka za 14dní vyhraje, tak to koupím zpátky.A nejem Erste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2017 15:37|kocan|(193.164.219.xxx)
A co akcie neproplacené ve lhůtě,tam je náhrada pryč.
Koukám , kolik je těch podniků teď Babišových !!!
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2017 14:13|kocan|(193.164.219.xxx)
Koukám na to , jakýsi výplach dnes.
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2017 10:10|tak jak|(82.209.58.xxx)
Díky za radu. Asi to zdaním i u nás - tech pár korun nestojí za tu práci kolem.
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2017 14:44|tak jak|(193.165.128.xxx)
Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 16:19|kocan|(193.164.219.xxx)
Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2017 15:27|kocan|(193.164.219.xxx)
Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2017 12:04|kocan|(193.164.219.xxx)
Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2017 16:13|kocan|(193.164.219.xxx)
Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2017 23:11|karel304|(94.112.210.xxx)
Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
Oprava :divi jako dividendy
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:11|kocan|(193.164.219.xxx)
Takových by bylo, na divy se nedá koukat, pokud by se danily jako VIG 27,5%.
reagovatzobrazit vlákno16.12. 2016 17:39|tak jak|(193.165.128.xxx)
Tak dnes jsem vysypal vše. A nyní rychle dolů!!!
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2016 16:04|tak jak|(193.165.128.xxx)
To už někdo ví výsledky, že to tak jde nahoru?
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2016 12:14|tak jak|(193.165.128.xxx)
Uvidíme, zda to vydrží.
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.