reagovatzobrazit vlákno24.4. 2017 16:02|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: DAX+DJ vše na max !!! a nejen to....:-)
Tak jsem odprodal posledmí kusy za 858K, co držím přes 3roky, takže mimo daň. ale kam až to pujde? a ta Koruna taky neposiluje, jak jsem čekalTak asi až to Lepenka za 14dní vyhraje, tak to koupím zpátky.A nejem Erste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2017 15:37|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: akcie na majitele
A co akcie neproplacené ve lhůtě,tam je náhrada pryč.
Koukám , kolik je těch podniků teď Babišových !!!
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2017 14:13|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: výsledky!
Koukám na to , jakýsi výplach dnes.
reagovatzobrazit vlákno20.2. 2017 10:10|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Díky za radu. Asi to zdaním i u nás - tech pár korun nestojí za tu práci kolem.
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2017 14:44|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 16:19|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2017 15:27|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Vyprodáno!!
Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2017 12:04|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2017 16:13|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: up
Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2017 23:11|karel304|(94.112.210.xxx)
ERSTE BANK: MONETA
Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?
Oprava :divi jako dividendy
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:11|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?
Takových by bylo, na divy se nedá koukat, pokud by se danily jako VIG 27,5%.
reagovatzobrazit vlákno16.12. 2016 17:39|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?
Tak dnes jsem vysypal vše. A nyní rychle dolů!!!
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2016 16:04|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Výsledky 3Q?
To už někdo ví výsledky, že to tak jde nahoru?
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2016 12:14|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: žádoucí
Uvidíme, zda to vydrží.
reagovatzobrazit vlákno11.8. 2016 12:55|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Jedem, jedem až k metě nad 800,-
Klídek, to příjde.
reagovatzobrazit vlákno16.7. 2016 10:45|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Turecko...
To chce klid.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 13:11|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Na dovolenou častěji
To asi nebylo tak příjemné!
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 10:32|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Na dovolenou častěji
Tak týden jsem byl na dovolené, nic jsem nesledoval a nestačím se divit, jak to poskočilo!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 16:39|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: ERSTE raketa
Doufám, že to trhy ještě zítra ocení, hurá k 8 stovkám.