ERSTE BANK: Zdanění dividendy
Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.
| 22.6. 2026 10:08:24 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 788,000,00 (0,00%) 9:51 22.6. 2026 |
2 794,000,00 (0,00%) 10:02 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2017 14:44|tak jak|(193.165.128.xxx)
Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 16:19|kocan|(193.164.219.xxx)
Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2017 15:27|kocan|(193.164.219.xxx)
Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2017 12:04|kocan|(193.164.219.xxx)
Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2017 16:13|kocan|(193.164.219.xxx)
Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2017 23:11|karel304|(94.112.210.xxx)
Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:12|kocan|(193.164.219.xxx)
Oprava :divi jako dividendy
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2016 14:11|kocan|(193.164.219.xxx)
Takových by bylo, na divy se nedá koukat, pokud by se danily jako VIG 27,5%.
reagovatzobrazit vlákno16.12. 2016 17:39|tak jak|(193.165.128.xxx)
Tak dnes jsem vysypal vše. A nyní rychle dolů!!!
reagovatzobrazit vlákno14.10. 2016 16:04|tak jak|(193.165.128.xxx)
To už někdo ví výsledky, že to tak jde nahoru?
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2016 12:14|tak jak|(193.165.128.xxx)
Uvidíme, zda to vydrží.
reagovatzobrazit vlákno11.8. 2016 12:55|tak jak|(193.165.128.xxx)
Klídek, to příjde.
reagovatzobrazit vlákno16.7. 2016 10:45|tak jak|(193.165.128.xxx)
To chce klid.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 13:11|tak jak|(193.165.128.xxx)
To asi nebylo tak příjemné!
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 10:32|tak jak|(193.165.128.xxx)
Tak týden jsem byl na dovolené, nic jsem nesledoval a nestačím se divit, jak to poskočilo!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 16:39|kocan|(193.164.219.xxx)
Doufám, že to trhy ještě zítra ocení, hurá k 8 stovkám.
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 15:29|karel304|(94.112.210.xxx)
Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""
reagovatzobrazit vlákno27.6. 2016 15:26|tak jak|(193.165.128.xxx)
Vždyť to nemá žádnou logiku
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2016 14:49|kocan|(193.164.219.xxx)
A co houby, taky rostou?
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:31|kocan|(193.164.219.xxx)
Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.