zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 10:08
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

22.6. 2026 10:08:24BCPPRMS
Aktuální kurz
2 788,00

0,00 (0,00%)

9:51 22.6. 2026

 
2 794,00

0,00 (0,00%)

10:02 22.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 89 90 91 1950

ERSTE BANK:  Zdanění dividendy

Jak mám zdanit dividendy Erste? Díky za rady.

ERSTE BANK:  up

Snad zas nepujde nahoru až v Praze zavřou.?

ERSTE BANK:  Vyprodáno!!

Ještě néééé. Teď vyprodávám to co jsem koupil za 290,- Snad maj časovej test za sebou.

ERSTE BANK:  up

Já chci ale nad 800 prodat a jít od erste do pryč.

ERSTE BANK:  up

Z tý erste by se člověk fakt pos**l, proč nejede jak kombajn ?

ERSTE BANK:  MONETA

Kusy jsou celkem nepodstatný závisí mj. na proběhlých splitech nebo reverzních splitech...podstatný je objem, Moneta slušný ale ČEZ stále vyšší.
Btw USA zase z propadu téměř vyjelo, zatím každý minipokles v trumpí době obratem vykoupen.

ERSTE BANK:  Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?

Oprava :divi jako dividendy

ERSTE BANK:  Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?

Takových by bylo, na divy se nedá koukat, pokud by se danily jako VIG 27,5%.

ERSTE BANK:  Aby bylo za co kupovavat vánoční dárky?

Tak dnes jsem vysypal vše. A nyní rychle dolů!!!

ERSTE BANK:  Výsledky 3Q?

To už někdo ví výsledky, že to tak jde nahoru?

ERSTE BANK:  žádoucí

Uvidíme, zda to vydrží.

ERSTE BANK:  Jedem, jedem až k metě nad 800,-

Klídek, to příjde.

ERSTE BANK:  Turecko...

To chce klid.

ERSTE BANK:  Na dovolenou častěji

To asi nebylo tak příjemné!

ERSTE BANK:  Na dovolenou častěji

Tak týden jsem byl na dovolené, nic jsem nesledoval a nestačím se divit, jak to poskočilo!

ERSTE BANK:  ERSTE raketa

Doufám, že to trhy ještě zítra ocení, hurá k 8 stovkám.

ERSTE BANK:  ERSTE raketa

Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""

ERSTE BANK:  Kdy se to zastaví

Vždyť to nemá žádnou logiku

ERSTE BANK:  Rosteme

A co houby, taky rostou?

ERSTE BANK:  Zase dolů?

Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".

1 89 90 91 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

22.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz