zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 11:29
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

22.6. 2026 11:29:12BCPPRMS
Aktuální kurz
2 790,00

+2,00 (+0,07%)

11:00 22.6. 2026

 
2 794,00

0,00 (0,00%)

10:34 22.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 90 91 92 1950

ERSTE BANK:  Výsledky 3Q?

To už někdo ví výsledky, že to tak jde nahoru?

ERSTE BANK:  žádoucí

Uvidíme, zda to vydrží.

ERSTE BANK:  Jedem, jedem až k metě nad 800,-

Klídek, to příjde.

ERSTE BANK:  Turecko...

To chce klid.

ERSTE BANK:  Na dovolenou častěji

To asi nebylo tak příjemné!

ERSTE BANK:  Na dovolenou častěji

Tak týden jsem byl na dovolené, nic jsem nesledoval a nestačím se divit, jak to poskočilo!

ERSTE BANK:  ERSTE raketa

Doufám, že to trhy ještě zítra ocení, hurá k 8 stovkám.

ERSTE BANK:  ERSTE raketa

Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""

ERSTE BANK:  Kdy se to zastaví

Vždyť to nemá žádnou logiku

ERSTE BANK:  Rosteme

A co houby, taky rostou?

ERSTE BANK:  Zase dolů?

Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".

ERSTE BANK:  Zase dolů?

Tak to zase vypadá na pořádný sešup. Snad to příští týden skončí.

ERSTE BANK:  Tak už se nám to znovu rozjíždí

Na konci týdne 500? A to má člověk zůstat klidný!

ERSTE BANK:  jsem rád, že jsem počkal....a ještě chvilku počkám

zacnu na 540

ERSTE BANK:  Proč???

Tak jsem to neodhadl - to je ale fičák!!! Tak kde dnes? Že by 570?

ERSTE BANK:  Proč???

Tak dnes asi těch 610?

ERSTE BANK:  Proč???

Že by 610?

ERSTE BANK:  Proč???

Proč jdeme dolů? Pokud Erste ustála prodej takového množství akcií tak by dnes pokud to tam zas nějakej trotl nebude házet lopatou měli jít k 690...

ERSTE BANK:  divi erste

Ví někdo, co znamená u divi ERSTE -hrubá,formou splátky kapitálu- ?
To se teda nedaní?

ERSTE BANK:  divi erste

EX datepro burzu byla 17.5,púvodně to měli i pro RMS, pak se opravili na 19.5 pro RMS.
Mě taky maštvali chybnou informací, protože byl 17 propad a mohl jsem dokoupit. Po infu to vylítlo víc jak divi oboje takže neberu.

1 90 91 92 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

22.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz