ERSTE BANK: žádoucí
Uvidíme, zda to vydrží.
| 22.6. 2026 14:25:33 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 799,00+11,00 (+0,39%) 14:09 22.6. 2026 |
2 790,00-4,00 (-0,14%) 14:14 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno22.8. 2016 12:14|tak jak|(193.165.128.xxx)
Uvidíme, zda to vydrží.
reagovatzobrazit vlákno11.8. 2016 12:55|tak jak|(193.165.128.xxx)
Klídek, to příjde.
reagovatzobrazit vlákno16.7. 2016 10:45|tak jak|(193.165.128.xxx)
To chce klid.
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 13:11|tak jak|(193.165.128.xxx)
To asi nebylo tak příjemné!
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2016 10:32|tak jak|(193.165.128.xxx)
Tak týden jsem byl na dovolené, nic jsem nesledoval a nestačím se divit, jak to poskočilo!
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 16:39|kocan|(193.164.219.xxx)
Doufám, že to trhy ještě zítra ocení, hurá k 8 stovkám.
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2016 15:29|karel304|(94.112.210.xxx)
Pěkný výskok na ERSTE v 15h, škoda že ne na VIGu který mám, ERSTE už dlouho ne. Asi reakce na ""15:04 Erste Bank Group říká, že očekává čistý zisk cca 560 mil. EUR ve 2Q16. (Reuters)""
reagovatzobrazit vlákno27.6. 2016 15:26|tak jak|(193.165.128.xxx)
Vždyť to nemá žádnou logiku
reagovatzobrazit vlákno17.6. 2016 14:49|kocan|(193.164.219.xxx)
A co houby, taky rostou?
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:31|kocan|(193.164.219.xxx)
Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:14|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak to zase vypadá na pořádný sešup. Snad to příští týden skončí.
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2016 10:31|tak jak|(82.209.58.xxx)
Na konci týdne 500? A to má člověk zůstat klidný!
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:51|syncman|(80.250.25.xxx)
zacnu na 540
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:46|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak jsem to neodhadl - to je ale fičák!!! Tak kde dnes? Že by 570?
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2016 10:26|tak jak|(82.209.58.xxx)
Tak dnes asi těch 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:30|tak jak|(82.209.58.xxx)
Že by 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:12|zany|(185.16.181.xxx)
Proč jdeme dolů? Pokud Erste ustála prodej takového množství akcií tak by dnes pokud to tam zas nějakej trotl nebude házet lopatou měli jít k 690...
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 12:23|kocan|(193.164.219.xxx)
Ví někdo, co znamená u divi ERSTE -hrubá,formou splátky kapitálu- ?
To se teda nedaní?
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 10:25|kocan|(193.164.219.xxx)
EX datepro burzu byla 17.5,púvodně to měli i pro RMS, pak se opravili na 19.5 pro RMS.
Mě taky maštvali chybnou informací, protože byl 17 propad a mohl jsem dokoupit. Po infu to vylítlo víc jak divi oboje takže neberu.
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2016 15:42|tak jak|(193.165.128.xxx)
To je pěkný fičák
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.