reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:31|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Zase dolů?
Přiředil jsem VIG za 455,loni byl za víc jak jednou tolik.Víc snad padne chvilkově jen při brexitu. No hlavně jestli nekrachne.
Erste mi vydělávalo na krachy, teď ho nevidím dobře, ČS jim už tolik nedá,jak ji tady kdekdo ""chválí"".
reagovatzobrazit vlákno16.6. 2016 9:14|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Zase dolů?
Tak to zase vypadá na pořádný sešup. Snad to příští týden skončí.
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2016 10:31|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Tak už se nám to znovu rozjíždí
Na konci týdne 500? A to má člověk zůstat klidný!
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:51|syncman|(80.250.25.xxx)
ERSTE BANK: jsem rád, že jsem počkal....a ještě chvilku počkám
zacnu na 540
reagovatzobrazit vlákno10.6. 2016 12:46|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Proč???
Tak jsem to neodhadl - to je ale fičák!!! Tak kde dnes? Že by 570?
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2016 10:26|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Proč???
Tak dnes asi těch 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:30|tak jak|(82.209.58.xxx)
ERSTE BANK: Proč???
Že by 610?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2016 9:12|zany|(185.16.181.xxx)
ERSTE BANK: Proč???
Proč jdeme dolů? Pokud Erste ustála prodej takového množství akcií tak by dnes pokud to tam zas nějakej trotl nebude házet lopatou měli jít k 690...
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 12:23|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: divi erste
Ví někdo, co znamená u divi ERSTE -hrubá,formou splátky kapitálu- ?
To se teda nedaní?
reagovatzobrazit vlákno3.6. 2016 10:25|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: divi erste
EX datepro burzu byla 17.5,púvodně to měli i pro RMS, pak se opravili na 19.5 pro RMS.
Mě taky maštvali chybnou informací, protože byl 17 propad a mohl jsem dokoupit. Po infu to vylítlo víc jak divi oboje takže neberu.
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2016 15:42|tak jak|(193.165.128.xxx)
ERSTE BANK: Co se děje?
To je pěkný fičák
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2016 10:48|zany|(185.16.181.xxx)
ERSTE BANK: Kam to může jít?
Vylezeme na 670 do týdne?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2016 11:23|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Pokles .
Neví někdo , proč má stejný ex-date erste a VIG ? Skutečně je dnes už na obou trzích bez dividendy?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2016 15:18|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: asi nakej magnet
Druhý den už teče krev, chci ředit, ale nevím co dřív,(PX).
A ten čez moc už dolu nechce,níž už byl 21.1.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:54|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Proč klesá Erste ?
No to jsem taky četl a tak jsem se chtěl svézt na vlnce. Asi nástup brzo.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:42|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: Erstera opět 250 ?
Já chci taky poučit,přibral jsem ráno za 665.Teď abych snad ředil.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2016 19:05|_mac_|(83.240.101.xxx)
ERSTE BANK: lepší než KB
jak s tim souvisi stepeni akcii?
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2015 11:13|syncman|(94.113.137.xxx)
ERSTE BANK: zase jenom přihlížím
bohuzel Lynx neumi bcpp. A jak prechazite? Prodavate portfolio? Resite prechod uz ted nebo to nechate na listopad?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2015 14:46|kocan|(193.164.219.xxx)
ERSTE BANK: co myslíte
Je to možný, že by VH byla až v prosinci? Nebo už byla?
reagovatzobrazit vlákno10.3. 2015 13:27|karel304|(213.192.3.xxx)
ERSTE BANK: OTP Bank
Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.