ERSTE BANK: Co se děje?
To je pěkný fičák
| 23.6. 2026 0:47:48 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
2 810,00+16,00 (+0,57%) 16:57 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2016 15:42|tak jak|(193.165.128.xxx)
To je pěkný fičák
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2016 10:48|zany|(185.16.181.xxx)
Vylezeme na 670 do týdne?
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2016 11:23|kocan|(193.164.219.xxx)
Neví někdo , proč má stejný ex-date erste a VIG ? Skutečně je dnes už na obou trzích bez dividendy?
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2016 15:18|kocan|(193.164.219.xxx)
Druhý den už teče krev, chci ředit, ale nevím co dřív,(PX).
A ten čez moc už dolu nechce,níž už byl 21.1.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:54|kocan|(193.164.219.xxx)
No to jsem taky četl a tak jsem se chtěl svézt na vlnce. Asi nástup brzo.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2016 15:42|kocan|(193.164.219.xxx)
Já chci taky poučit,přibral jsem ráno za 665.Teď abych snad ředil.
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2016 19:05|_mac_|(83.240.101.xxx)
jak s tim souvisi stepeni akcii?
reagovatzobrazit vlákno17.7. 2015 11:13|syncman|(94.113.137.xxx)
bohuzel Lynx neumi bcpp. A jak prechazite? Prodavate portfolio? Resite prechod uz ted nebo to nechate na listopad?
reagovatzobrazit vlákno8.6. 2015 14:46|kocan|(193.164.219.xxx)
Je to možný, že by VH byla až v prosinci? Nebo už byla?
reagovatzobrazit vlákno10.3. 2015 13:27|karel304|(213.192.3.xxx)
Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2015 11:33|Edgar|(94.113.95.xxx)
Po dvou ztrátových čtvrtletích by Erste měla dle našeho odhadu dosáhnout ve 4Q nepatrného zisku při 5 mil. EUR.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/159291-projekce-hospodareni-erste-group-za-4q-2014
Na to, že ČS zašle do Rakouska za 4Q opět něco přes 4 mld. CZK mi to také nepříjde skvělé.
Půjde tedy spíš jen o výhled co do budoucna.
reagovatzobrazit vlákno29.10. 2014 19:02|many|(85.207.17.xxx)
KaR: klídek a bez emocí :) Přinejhorším to holt odepíšu, no...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2014 9:50|syncman|(213.220.234.xxx)
Tak konecne vydelano! V patek jsem prodal pulku za 515, dneska druhou za 561 :)
Jak si myslite, ze to bude vypadat po vysledcich?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:50|many|(85.207.17.xxx)
No jo, já napíšu jen, když mně něco nebo někdo hóódně pobaví.
A Bakalů - to je na prd, mám 1M ks za 0.78 a nevím, jestli se toho někdy slušně zbavím :( Ale jestli tu ještě chvíli vydržíš, tak se třeba i tohle okotí...
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2014 16:14|many|(85.207.17.xxx)
Prokrindapána:o Ještě jachty, kočičky a zrak tradera upřený do dáli při vyhodnocování informací od velkých kluků, prosím... Pak už jenom freeboy, diblík a budete zase kompletní :D
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:06|kocan|(193.164.219.xxx)
Pujdu se podívat, jesli aspoň nevyrostly houby.
reagovatzobrazit vlákno17.10. 2014 15:05|kocan|(193.164.219.xxx)
Tak si myslím, že ksem tu korekcičku prokaučoval.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2014 13:07|karel304|(213.192.3.xxx)
SDRL (http://www.marketwatch.com/investing/Stock/SDRL?countrycode=US) jsem nedávno koupil, ve 2 várkách, průměr $25. U Patrie za $14,90 poplatek/1 obchod, určitě se ale najdou levnější brokeři.
reagovatzobrazit vlákno9.10. 2014 14:00|kocan|(193.164.219.xxx)
Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2014 11:33|kocan|(193.164.219.xxx)
Začíná to být silný tabáček,skoro PARTAGAS, protože PROČ ??
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.