Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 0:47
Akcie.cz»Diskuse»ERSTE BANK

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

23.6. 2026 0:47:48BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
2 810,00

+16,00 (+0,57%)

16:57 22.6. 2026

 

Přidat nový příspěvek

1 95 96 97 1950

ERSTE BANK:  Co se děje?

To je pěkný fičák

ERSTE BANK:  Kam to může jít?

Vylezeme na 670 do týdne?

ERSTE BANK:  Pokles .

Neví někdo , proč má stejný ex-date erste a VIG ? Skutečně je dnes už na obou trzích bez dividendy?

ERSTE BANK:  asi nakej magnet

Druhý den už teče krev, chci ředit, ale nevím co dřív,(PX).
A ten čez moc už dolu nechce,níž už byl 21.1.

ERSTE BANK:  Proč klesá Erste ?

No to jsem taky četl a tak jsem se chtěl svézt na vlnce. Asi nástup brzo.

ERSTE BANK:  Erstera opět 250 ?

Já chci taky poučit,přibral jsem ráno za 665.Teď abych snad ředil.

ERSTE BANK:  lepší než KB

jak s tim souvisi stepeni akcii?

ERSTE BANK:  zase jenom přihlížím

bohuzel Lynx neumi bcpp. A jak prechazite? Prodavate portfolio? Resite prechod uz ted nebo to nechate na listopad?

ERSTE BANK:  co myslíte

Je to možný, že by VH byla až v prosinci? Nebo už byla?

ERSTE BANK:  OTP Bank

Slovenské akcie nijak nesleduju,index SAX je ale řádově horší chcíplotina než PX, nicméně včera jsem si náhodně všiml dost velkého pohybu - SAX -9%, koukl jsem na akcie a OTP Bank Slovensko (dcera maďarské OTP) dala -62,5% ovšem při objemu obchodu 7 (slovy sedm) ks,to je teda už úplný Kocourkov. Snad dív než dojdeme do tohohle stavu přestane PSE existovat.

ERSTE BANK:  erste do portfolia

Po dvou ztrátových čtvrtletích by Erste měla dle našeho odhadu dosáhnout ve 4Q nepatrného zisku při 5 mil. EUR.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/159291-projekce-hospodareni-erste-group-za-4q-2014

Na to, že ČS zašle do Rakouska za 4Q opět něco přes 4 mld. CZK mi to také nepříjde skvělé.

Půjde tedy spíš jen o výhled co do budoucna.

ERSTE BANK:  SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........

KaR: klídek a bez emocí :) Přinejhorším to holt odepíšu, no...

ERSTE BANK:  Po vysledcich???

Tak konecne vydelano! V patek jsem prodal pulku za 515, dneska druhou za 561 :)

Jak si myslite, ze to bude vypadat po vysledcich?

ERSTE BANK:  SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........

No jo, já napíšu jen, když mně něco nebo někdo hóódně pobaví.
A Bakalů - to je na prd, mám 1M ks za 0.78 a nevím, jestli se toho někdy slušně zbavím :( Ale jestli tu ještě chvíli vydržíš, tak se třeba i tohle okotí...

ERSTE BANK:  SCÉNÁŘ !! NA příští týden ........

Prokrindapána:o Ještě jachty, kočičky a zrak tradera upřený do dáli při vyhodnocování informací od velkých kluků, prosím... Pak už jenom freeboy, diblík a budete zase kompletní :D

ERSTE BANK:  BRÁNY PEKEL SE OTEVÍRAJÍ ......

Pujdu se podívat, jesli aspoň nevyrostly houby.

ERSTE BANK:  BRÁNY PEKEL SE OTEVÍRAJÍ ......

Tak si myslím, že ksem tu korekcičku prokaučoval.

ERSTE BANK:  ach jo

SDRL (http://www.marketwatch.com/investing/Stock/SDRL?countrycode=US) jsem nedávno koupil, ve 2 várkách, průměr $25. U Patrie za $14,90 poplatek/1 obchod, určitě se ale najdou levnější brokeři.

ERSTE BANK:  EsAge antiEfect

Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.

ERSTE BANK:  kuááá, kdy už se to otočí?

Začíná to být silný tabáček,skoro PARTAGAS, protože PROČ ??

1 95 96 97 1950

Graf ERSTE GROUP BANK AG

23.06.2026
Graf - BAAERBAG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz