ERSTE BANK: EsAge antiEfect
Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.
| 25.6. 2026 21:49:52 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 808,00+36,00 (+1,30%) 16:19 25.6. 2026 |
2 810,00+42,00 (+1,52%) 16:37 25.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.10. 2014 14:00|kocan|(193.164.219.xxx)
Poplatek byl 30 kaček, dodnes držím komerčku nakoupenou za 300K.Tedy RMS.
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2014 11:33|kocan|(193.164.219.xxx)
Začíná to být silný tabáček,skoro PARTAGAS, protože PROČ ??
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 21:44|Edgar|(94.113.95.xxx)
ČS to má moc dobře spočítané. Mají údajně přes 5 milionů klientů a když zdraží o 20 Kč měsíčně a pár lidí odejde k jiným bankám, tak na tom stále královsky vydělají. Většinu klientů ČS považuji za ultra konzervativní diletanty, kteří se pro svou neznalost a lenost připravují ročně o více jak 2000 Kč. Smutný na tom je to, že mezi nimi jsou i tací, co otáčí každou korunu.
reagovatzobrazit vlákno2.10. 2014 9:25|kocan|(193.164.219.xxx)
A co potom, další jízda dolů?
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2014 15:58|kocan|(193.164.219.xxx)
Nesmutněte, je nás víc. Kdybych rok nešachoval s portfoliem, tak jsem ho měl o 100000 K cennější.
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2014 21:11|AkcieStepan|(83.240.70.xxx)
toto považuji (bez osobní zkušenosti) za strašnou kravinu...nebo jak někde psali ""novodobé prodávání předražených hrnců nahradil prodej NeuroRestartu"". Za takovou ""předváděčku"" zaplatí jen naprostý naivka (i když uznávám, že fungující techniky psychologie zde úspěšně používají), bludný balvan je myslím nemine.
reagovatzobrazit vlákno27.9. 2014 0:34|karel304|(213.192.3.xxx)
To Cipísek: ""1290030 Sep 24, 13:21:06 cipísek ... , ale pokud bude dax dnes v plus, bude pak aspon dvakrat minus""
Fakt to vyšlo, smekám...Koule nějak věděly že dnes nastane ""Bill Gross is leaving PIMCO"" - bez téhle zprávy by byl velmi pravděpodobně DAX dneska v plusu...
reagovatzobrazit vlákno31.7. 2014 7:47|syncman|(213.220.234.xxx)
http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/7/31/vysledky-erste-group-bank-2Q2014/
reagovatzobrazit vlákno14.7. 2014 19:22|karel304|(213.192.3.xxx)
To icarus1982, bonusové certifikáty ERSTE:
No právě ten certifikát co zmiňuješ co se vyknockoutoval na propadu kursu ERSTE pod 481.5 mám. Naštěstí ale ne za emisní cenu 1.000+1% poplatku, ale za průměrnou nákupní cenu cca 815. To je stejné jako držet samotné akcie ERSTE s nákupní cenou cca 523 Kč (kdo kupoval certifikát za 1000 ten potřebuje aspoň k návratu investice kurs ERSTE 642 v den vypršení). Ovšem samotnou ERSTE jde držet libovolně dlouho a vysedět - to se mi u ERSTE zatím vždycky povedlo - certifikát ale 29.10. skončí a vypořádá se podle ceny ERSTE tento den (tedy mínus tučný poplatek cca 17 EUR).
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2014 15:18|Majkla007|(88.100.206.xxx)
Myslím, že do té doby bude dno pravděpodobně ještě mnohem níže . . . Zatím nikdo jasně neví jaké ztráty ERSTE vykáže, ale určitě to nebudou žádná pozitivní čísla. Počkat do 30. 07. a pak se uvidí jestli je čas na investice. ERSTE již nejednou nepříjemně překvapilo a pády to byly tvrdé . . .
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 15:28|AkcieStepan|(83.240.70.xxx)
Zveřejnili výroční zprávu, účetní uzávěrku. Zobraz si graf a zatrhni ""události"", zobrazí se ti na grafu terčík (ikona) - rozklikni ji a máš to. Má to skoro 300 stran, tak to zkoumat asi nebudu. Vítkovice držím od kuponovky, když byly za 750 tak jsem ještě negambloval. Nechám si je nejspíš na památku až do důchodu.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 11:41|gladiator|(46.135.105.xxx)
burza nas chce popravyt o vsechny prachy co nam jeste zbyly.............vybrat jit na ruletu a vse na cervenou .
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 10:53|Majkla007|(88.100.206.xxx)
Včera (pro akcionáře) potěšující růst, dnes opět propad . Je tohle vážně dno jak nás ERSTE chlácholí nebo dojde k opakování situace z r. 2011
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2014 12:16|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Cíl nula platí. Ale udivuje mě poksel Vigwamu. Sice předražený byl ale přesto. Mám jen jeden kus za 1400 z doby před krizí a ten takovou sílu už asi nemá...
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2014 19:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Esteru a CETV mám, tak si dejte pozor. Je úplně jedno, jaké fundamenty firma má. Bankrot teď klepe na dveře.
reagovatzobrazit vlákno5.7. 2014 0:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pokles mimo indexy, což se do plánů nepočítá. Takže pokud už další nepříjde, budu čekat na celkovou korekci indexů a s ní i Estery. Dokup plánuji nejdříve za 350.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2014 9:22|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 23:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Takže stoprocentní ztráta na Kitkatu, skoro stoprocentní na Nerváku, stoprocentní na ECM a skoro stoprocentní na Krocanovi. skoro stoprocentní na CETV a nyní další katastrofa na Esteře. Žebych nakoupil vše z PXu stejným dílem a poslal všechny tituly do hromadného bankrotu? To se fakt nedá...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.