ERSTE BANK: ERSTE - vysledky
http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/7/31/vysledky-erste-group-bank-2Q2014/
| 26.6. 2026 19:45:05 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 790,00-18,00 (-0,64%) 16:15 26.6. 2026 |
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno31.7. 2014 7:47|syncman|(213.220.234.xxx)
http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/7/31/vysledky-erste-group-bank-2Q2014/
reagovatzobrazit vlákno13.7. 2014 15:18|Majkla007|(88.100.206.xxx)
Myslím, že do té doby bude dno pravděpodobně ještě mnohem níže . . . Zatím nikdo jasně neví jaké ztráty ERSTE vykáže, ale určitě to nebudou žádná pozitivní čísla. Počkat do 30. 07. a pak se uvidí jestli je čas na investice. ERSTE již nejednou nepříjemně překvapilo a pády to byly tvrdé . . .
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 15:28|AkcieStepan|(83.240.70.xxx)
Zveřejnili výroční zprávu, účetní uzávěrku. Zobraz si graf a zatrhni ""události"", zobrazí se ti na grafu terčík (ikona) - rozklikni ji a máš to. Má to skoro 300 stran, tak to zkoumat asi nebudu. Vítkovice držím od kuponovky, když byly za 750 tak jsem ještě negambloval. Nechám si je nejspíš na památku až do důchodu.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 11:41|gladiator|(46.135.105.xxx)
burza nas chce popravyt o vsechny prachy co nam jeste zbyly.............vybrat jit na ruletu a vse na cervenou .
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 10:53|Majkla007|(88.100.206.xxx)
Včera (pro akcionáře) potěšující růst, dnes opět propad . Je tohle vážně dno jak nás ERSTE chlácholí nebo dojde k opakování situace z r. 2011
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2014 12:16|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Cíl nula platí. Ale udivuje mě poksel Vigwamu. Sice předražený byl ale přesto. Mám jen jeden kus za 1400 z doby před krizí a ten takovou sílu už asi nemá...
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2014 19:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Esteru a CETV mám, tak si dejte pozor. Je úplně jedno, jaké fundamenty firma má. Bankrot teď klepe na dveře.
reagovatzobrazit vlákno5.7. 2014 0:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pokles mimo indexy, což se do plánů nepočítá. Takže pokud už další nepříjde, budu čekat na celkovou korekci indexů a s ní i Estery. Dokup plánuji nejdříve za 350.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2014 9:22|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 23:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Takže stoprocentní ztráta na Kitkatu, skoro stoprocentní na Nerváku, stoprocentní na ECM a skoro stoprocentní na Krocanovi. skoro stoprocentní na CETV a nyní další katastrofa na Esteře. Žebych nakoupil vše z PXu stejným dílem a poslal všechny tituly do hromadného bankrotu? To se fakt nedá...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No proč asi? Moje současné portfolio je Estera, Telekačena a CETV. Takže všechny tituly během doby držení mnou jsou na cestě k bankrotu a jelikož Estera mám nejvíc, tak nejdříve padne Estera. Takže primární pokles Estery odhadován na 40-50 Kč, posléze jízda na nulu.
reagovatzobrazit vlákno28.6. 2014 13:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2014 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dlouhodobý cíl cca 40-50 Kč do té doby, co to budu mít v portfoliu, trvá. Bankrot Estery je na spadnutí.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.