ERSTE BANK: Vítkovice
Zveřejnili výroční zprávu, účetní uzávěrku. Zobraz si graf a zatrhni ""události"", zobrazí se ti na grafu terčík (ikona) - rozklikni ji a máš to. Má to skoro 300 stran, tak to zkoumat asi nebudu. Vítkovice držím od kuponovky, když byly za 750 tak jsem ještě negambloval. Nechám si je nejspíš na památku až do důchodu.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 11:41|gladiator|(46.135.105.xxx)
ERSTE BANK: holka
burza nas chce popravyt o vsechny prachy co nam jeste zbyly.............vybrat jit na ruletu a vse na cervenou .
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2014 10:53|Majkla007|(88.100.206.xxx)
ERSTE BANK: Kde to má dno . . .
Včera (pro akcionáře) potěšující růst, dnes opět propad . Je tohle vážně dno jak nás ERSTE chlácholí nebo dojde k opakování situace z r. 2011
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2014 12:16|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: propad akcií podle Treichla
Cíl nula platí. Ale udivuje mě poksel Vigwamu. Sice předražený byl ale přesto. Mám jen jeden kus za 1400 z doby před krizí a ten takovou sílu už asi nemá...
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2014 19:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: paribas vs erste
Esteru a CETV mám, tak si dejte pozor. Je úplně jedno, jaké fundamenty firma má. Bankrot teď klepe na dveře.
reagovatzobrazit vlákno5.7. 2014 0:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: krása...
Pokles mimo indexy, což se do plánů nepočítá. Takže pokud už další nepříjde, budu čekat na celkovou korekci indexů a s ní i Estery. Dokup plánuji nejdříve za 350.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2014 9:22|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: Re: Cipísek - aneb Koule nelžou
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 23:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: http://ekonomika.idnes.cz/erste-ocekava-rekordni-ztratu-dem-/eko-zahranicni.aspx?c=A140703_193836_ek
Takže stoprocentní ztráta na Kitkatu, skoro stoprocentní na Nerváku, stoprocentní na ECM a skoro stoprocentní na Krocanovi. skoro stoprocentní na CETV a nyní další katastrofa na Esteře. Žebych nakoupil vše z PXu stejným dílem a poslal všechny tituly do hromadného bankrotu? To se fakt nedá...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: holka na 350
No proč asi? Moje současné portfolio je Estera, Telekačena a CETV. Takže všechny tituly během doby držení mnou jsou na cestě k bankrotu a jelikož Estera mám nejvíc, tak nejdříve padne Estera. Takže primární pokles Estery odhadován na 40-50 Kč, posléze jízda na nulu.
reagovatzobrazit vlákno28.6. 2014 13:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ERSTE BANK: Zkušenosti s BH Securities
Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2014 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: 664
Dlouhodobý cíl cca 40-50 Kč do té doby, co to budu mít v portfoliu, trvá. Bankrot Estery je na spadnutí.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: no
To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 12:36|Es-Age|(109.81.245.xxx)
ERSTE BANK: no
Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.