ERSTE BANK: Re: Cipísek - aneb Koule nelžou
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
| 26.6. 2026 21:47:54 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 2 790,00-18,00 (-0,64%) 16:15 26.6. 2026 |
2 800,00-10,00 (-0,36%) 16:56 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2014 9:22|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 23:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Takže stoprocentní ztráta na Kitkatu, skoro stoprocentní na Nerváku, stoprocentní na ECM a skoro stoprocentní na Krocanovi. skoro stoprocentní na CETV a nyní další katastrofa na Esteře. Žebych nakoupil vše z PXu stejným dílem a poslal všechny tituly do hromadného bankrotu? To se fakt nedá...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V aftermarketu obchody za 20e, takže není jisté, zda Nervák bude prvním letošním bankrotem na PXu...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak to vidím o hodně hodně níže než těch 500...Marne, osud je osud. Zase to spadne mimo index. Teď už fakt čekat na globální masakr. Dílčí poklesy se nevyplácí využívat protože jednou ten pokles bude pokračovat svinským krokem, že ani vystoupit nepůjde. Plno varování v poslední době, kolik rizik tady číhá, tak třeba jen čekat. Jednou to příjde, věřím tomu a pak zas bude plno poklesů o 90 procent, tak proč teď riskovat...
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2014 17:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No proč asi? Moje současné portfolio je Estera, Telekačena a CETV. Takže všechny tituly během doby držení mnou jsou na cestě k bankrotu a jelikož Estera mám nejvíc, tak nejdříve padne Estera. Takže primární pokles Estery odhadován na 40-50 Kč, posléze jízda na nulu.
reagovatzobrazit vlákno28.6. 2014 13:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Ono hlavně záleží, co od obchodování čekáš a jak ho chceš vlastně dělat. Kde obchodovat, jestli ČR nebo zahraničí a samozřejmě v jakém objemu a jak často :-)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2014 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dlouhodobý cíl cca 40-50 Kč do té doby, co to budu mít v portfoliu, trvá. Bankrot Estery je na spadnutí.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2014 18:00|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Máš pravdu. Mám v portfoliu jen Esteru, Telekačenu a CETV. Telekačena bude nadosmrti za 293 nebo se přestane obchodovat, CETV = bankrot a Esteru čeká pád o 95 procent. Osobně pevně věřím, že drahá ropa konečně po dlouhé době spustí nějaká jatka. Žádných 5 směšných procent poklesu na indexech ale min 20-30. Snad se toho jednou dočkám. Do té doby žádné nákupy nebudu realizovat. Z toho plyne co? Nekonečný růst indexů, protože propady byly vždy tehdy, když jsem byl plně v long pozicích...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Upřímně bych uvítal pomoc někoho, kdo má v rozhodování větší štěstí než já a dokáže dlouhodobě obchodovat v zisku. Klidně bych se dohodl i na nějaké provizi, pokud by mě ta osoba aspoň částečně z těch sraček dostala. Jen částečně protože úplně se z toho už stěží při ztrátě přesahující 70 procent dostanu... nechám tu svůj email : shuntly@centrum.cz a budu čekat, jestli se nenajde někdo, kdo to bude ochotný podniknout.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 16:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Smířil bych se jen s divi jenže mimo ČR jít nechci. U kupujte dneska něco když jsou Přezůvky a Krabice, Pegas a Vigwam na maximech. A k tomu rizika - elektřina u Čezu, spotřební daň u Tabáku, Fortuna je malá a malé emise víme, jak taky dopadají...Navíc tabák a Štístko s malým podílem v indexu...Bez většího poklesu do ničeho z toho nejdu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže v dnešní době najít titul, o kterém spolehlivě jde říct, že bude existovat dalších 10-20 let a platit divi je takřka nemožné.Třeba u nás Pegas. Vsadím se, že kdybych do toho dal všechno, co mi zbylo, tak najednou nepokoje v Egyptě, zničení obou výrobních linek a jízda na 300.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:41|Es-Age|(80.82.149.xxx)
A proto se s Nervákem stane co? Jelikož ho už nemám, prodán se ztrátou přes 90 procent, tak najednou začnou šíleně letět nahoru ceny uhlí a zanedloudo bude stát 20, 40, 100 atd...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 15:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je jedno co čekám, protože vždy bude opak. Takže kdybych vsadil na pokles PXu, tak je do měsíce nad 1600. Buď mám neuvěřitelnou smůlu ale spíše to bude, že na to prostě psychicky a hlavně mentálně nemám...
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 12:36|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Zbytek jsem už prodal, tak zbyla jenom Estera. Ještě mám Telesráče ale ten se nehýbe a bankrotové CETV. Teď už jen čekám na min. 50-tiprocentní propad indexů.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:51|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Fortuna na RMS klesá proto, protože dnešním dnes již není nárok na dividendu. Takže jen technický pokles. O štístku neuvažuji. malé emise po předchozích bankrotech vůbec v úvahu již brát nebudu.
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2014 10:45|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Já vím. Estera teď tvoří skoro 100 procent mého portfolia a to znamená jediné. Výhledově pokles o 95 procent.
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2014 18:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
I svinské trhy jedou na další maxima. Žádná větší korekce už nebude. Není nic, co by to mohlo sundat a tak skoro stoprocentní ztráty z Kitkatu, CETV, ECM a Krocana nebude možno nijak smazat...Za posledních x měsíců jsem seřezal Esteru za 742 a 660. Nepomohlo. Řežba pod 500 bohužel zas nenastala. Tak to vidím, že do konce roku žádné další nákupy nebudou...Jen si počkám, kdo vyhraje soutěž krachování. Jestli bude rychleji Nervák, Krocan nebo CETV.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2014 13:16|syncman|(195.113.87.xxx)
BJ pripsal v 11 hodin
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:24|syncman|(195.113.87.xxx)
ex-date byl v patek, tzn., ze dividendy dostaneme :)
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2014 16:16|syncman|(195.113.87.xxx)
Erste vidim okolo 200denniho klouzaveho prumeru, takze poustim za 666.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.